خبرگزاری میزان – یکصدمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی و ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی قوه قضائیه در استان اصفهان با حضور معاون دادستان کل کشور برگزار شد. سعید عمرانی معاون دادستان کل کشور با تأکید بر اهمیت تحقق حقیقی و عملی شعار سال بیان داشت: در شرایطی که کشور در […]

خبرگزاری میزان – یکصدمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی و ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی قوه قضائیه در استان اصفهان با حضور معاون دادستان کل کشور برگزار شد.

سعید عمرانی معاون دادستان کل کشور با تأکید بر اهمیت تحقق حقیقی و عملی شعار سال بیان داشت: در شرایطی که کشور در جنگ اقتصادی به سر می‌برد و دشمنان در همه حوزه‌ها با شکست مواجه شده و تنها راه را هدف قرار دادن وضعیت معیشت مردم تشخیص داده اند و مردم نیز تاکنون با مقاومت در این میدان همانند جنگ نظامی در مقابل دشمن ایستادگی می‌نمایند، مسئولیت مسؤولان بسیار سنگین خطیر و سرنوشت‌ساز خواهد بود.

وی افزود: بی‌شک پشتیبانی و رفع موانع تولید به دست ما مسؤولان است و چنانچه توجه ویژه و کافی به مشکلات و مسائل مرتبط با تولید و اقتصاد صورت نپذیرد زیان‌ها و خسارات جبران‌ناپذیری گریبانگیر کشور خواهد شد. چرا که محصول اقتصاد مریض جز فقر فساد و معضلات اجتماعی نخواهد بود.

معاون دادستان کل کشور با اشاره به اینکه بهبود فضای کار و صنعت با حذف موارد زائد و اصلاح مقررات ناکارآمد در سایه تعامل، محقق می‌شود گفت: دستگاه‌های حاکمیتی با تفکر سازنده و تعامل و همکاری خواهند توانست در مسیر تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری در این خصوص و حل مشکلات کشور بدون نیاز به بیگانگان گام بردارند.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با همت بلند و عزم جزمی که در مردم و مسؤولان وجود دارد در سال جدید شاهد اتفاقات و وقایع خوبی در مسیر رونق تولید و تحقق عملی و واقعی شعار سال باشیم.

در پایان، اعضای جلسه به بیان مشکلات واحد‌های تولیدی استان و ارائه نقطه نظرات خود پرداختند و مصوباتی نیز در جهت رفع این مشکلات به تصویب رسید.

شایان ذکر است: معاون دادستان کل کشور به اتفاق مسؤولان قضایی و اداری استان از چند واحد تولیدی در معرض خطر ورشکستگی بازدید به عمل آورده و تصمیمات حمایتی در راستای حل مشکلات آن‌ها اتخاذ نمودند.

انتهای پیام/