مسوولان برای حل مشکلات اقتصادی مردم اقدام عملی کنند
مسوولان برای حل مشکلات اقتصادی مردم اقدام عملی کنند

امام جمعه بناب با بیان اینکه مسوولان برای حل مشکلات اقتصادی مردم اقدام عملی کنند، گفت: تورم و گرانی یک پدیده جهانی است ولی سهم کشورمان از این پدیده بیشتر است. به گزارش قلم پرس،از بناب، حجت‌الاسلام مصطفی باقری‌بنابی در خطبه‌های آیین عبادی سیاسی جمعه شهرستان بناب با بیان اینکه مشکلات اقتصادی حاکم بر کشور […]امام جمعه بناب با بیان اینکه مسوولان برای حل مشکلات اقتصادی مردم اقدام عملی کنند، گفت: تورم و گرانی یک پدیده جهانی است ولی سهم کشورمان از این پدیده بیشتر است.

به گزارش قلم پرس،از بناب، حجت‌الاسلام مصطفی باقری‌بنابی در خطبه‌های آیین عبادی سیاسی جمعه شهرستان بناب با بیان اینکه مشکلات اقتصادی حاکم بر کشور مقطعی و زودگذر است؛ اظهار کرد: عظمت و شکوهی که مردم ایران به ارمغان آورده‌اند با هیچ چیز قابل قیاس نیست.

وی افزود: با وجود اینکه از وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم انتقاد و گلایه‌هایی داریم ولی مسوولان رده بالای کشور به‌طور شبانه‌روزی در تلاشند برای بهبود وضع موجود قدم بردارند.

خطیب جمعه شهرستان بناب خاطرنشان کرد: بلااستثناء در تمام مکتب‌های اسلام این تهدیدات و تحریم‌ها در زمان‌های خود وجود داشته و خواهد داشت و قطعاً عزت و شوکتی که نصیب ملت ایران اسلامی شده است، هزینه‌هایی نیز خواهد داشت و باید در برابر این تحریم‌ها و تهدیدات مقاوم بود.

حجت‌الاسلام باقری‌بنابی سپس به سالروز تخریب قبور ائمه معصومین (ع) در سال ۱۳۴۴ توسط فرقه بهائیت اشاره کرد و ضمن عرض تسلیت متذکر شد: قطعاً حرکت‌های شوم و بی‌منطق در طول تاریخ اتفاق افتاده و این اقدامات رذیلانه دلایل حقانیت مکتب شیعه و وحشی‌گری و سلفی‌گری آنهاست و این همان تفکر سقیفه است که ظهور و بروز می کند.

انتهای پیام/۶۰۰۰۴/س