مسئول تئاتر شهر تبریز معرفی شد
مسئول تئاتر شهر تبریز معرفی شد
طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی نرجس ابراهیمی غانمی به عنوان مسئول تئاتر شهر تبریز معرفی شد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، در متن حکم سیدمحمدحسین بلاغی آمده است: “با توجه به سوابق و تجربیات ارزشمند شما در حوزه نمایش ، از تاریخ این ابلاغ  با حفظ پست سازمانی محل خدمت شما مجتمع فرهنگی هنری تربیت ( تئاتر شهر تبریز) زیر نظر مدیر کل و با هماهنگی معاونت هنری و سینمایی به عنوان مسئول آن مجموعه تعیین می‌گردد.

انتظار می رود با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های نهان و آشکار این هنر مادر در استان و با استفاده فکری و عملی از نظرات کارشناسی و تجربیات ذی‌قیمت بزرگان، اساتید و اهالی محترم تئاتر، در انجام ماموریت‌های ذیل، با تمامی توان و بضاعت خویش اقدام نمایید:

۱ – مدیریت و برنامه‌ریزی عملیاتی فعالیت‌های مجموعه فرهنگی و هنری تربیت (تئاتر شهر تبریز).

۲‌- استفاده بهینه از تمامی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های اصحاب فرهنگ و هنر.

۳ – هماهنگی و تعامل مؤثر با معاونت‌های تخصصی و بدنه کارشناسی اداره کل.

۴ – همراهی و تعامل مثبت با انجمن‌های فرهنگی و هنری در جهت رونق مجموعه و استفاده حداکثری از فضای آن.

۵ – تدوین برنامه راه مشخص جهت انتقال و آموزش تجربیات و اندوخته‌های اساتید و پیشکسوتان حوزه تئاتر به جوانان و هنرآموزان علاقمند.

۶ – برنامه‌ریزی و تعیین جدول زمان‌بندی مشخص جهت تمرین و اجرای تمامی گروه‌های هنری استان با رعایت اصل عدالت و ضوابط معین.

۷ – تلاش برای تبدیل مجموعه به مرکز فعالیت‌های فرهنگی و هنری و طراحی برنامه‌های تعاملی و بین بخشی.”

گفتنی است نرجس ابراهیمی کارشناس رشته بازیگری، کارشناس ارشد ادبیات نمایشی و دانشجوی دکتری پژوهش هنر است.

وی فیلمنامه نویس، داستان نویس، نمایشنامه نویس، بازیگر و پژوهشگر هنرهای نمایشی و مدرس دانشگاه علمی و کاربردی الف است.

بیش از ۲۰ سال فعالیت در حوزه نمایش و شرکت در جشنواره های مختلف استانی و ملی و کسب رتبه های متعدد، کارشناسی نشریه علمی و تخصصی فرهنگ و هنر اسلامی، عضویت در کمیته علمی و داوری همایش ملی پژوهش توسعه و ترویج فرهنگ و هنر ایرانی، پژوهشگر و سخنران همایش های ملی و بین المللی در حوزه هنرهای نمایشی، فیلمنامه نویس چندین مجموعه پویمانمایی تولید شده در صدا و سیمای جمهوری اسلامی، نویسنده کتاب مقدس ترین تراژدی اسلام (ریخت نگاری آیین نمایشی -کارناوالی شاخسی در تبریز)  از جمله فعالیت‌های وی محسوب می‌شود.

انتهای پیام/