مسئولان جمهوری آذربایجان نباید در تله شوم صهیونیست‌ها گرفتار شوند
مسئولان جمهوری آذربایجان نباید در تله شوم صهیونیست‌ها گرفتار شوند

امام جمعه مراغه با اشاره به حضور صهیونیست‌ها در جمهوری آذربایجان گفت: مسئولان بی‌تدبیر حاکم در جمهوی آذربایجان نباید در نقشه‌ها و تله شوم صهیونیست‌ها گرفتار شوند. به گزارش قلم پرس،از مراغه، حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی پورمحمدی امام جمعه مراغه در خطبه‌های نماز جمعه این شهر اظهار کرد: برنامه ایران در قبال کشورهای همسایه حفظ صلح و […]امام جمعه مراغه با اشاره به حضور صهیونیست‌ها در جمهوری آذربایجان گفت: مسئولان بی‌تدبیر حاکم در جمهوی آذربایجان نباید در نقشه‌ها و تله شوم صهیونیست‌ها گرفتار شوند.

به گزارش قلم پرس،از مراغه، حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی پورمحمدی امام جمعه مراغه در خطبه‌های نماز جمعه این شهر اظهار کرد: برنامه ایران در قبال کشورهای همسایه حفظ صلح و آرامش در منطقه است.

وی با اشاره به حضور سران و مقامات کشورهای همسایه در ایران افزود: با تدبیر رهبر معظم انقلاب روابط ایران با کشورهای منطقه و جهان روز به روز در حال گسترش است.

خطیب جمعه مراغه در ادامه با اشاره به حضور صهیونیست‌ها در جمهوری آذربایجان گفت: مسئولان بی‌تدبیر حاکم در جمهوی آذربایجان نباید در نقشه‌ها و تله شوم صهیونیست‌ها گرفتار شوند.

وی افزود: آمریکا و صهیونیست‌ها هر جا حضور دارند برای ایجاد نفاق و برهم زندن روابط کشورها تلاش می‌کنند.

پورمحمدی در ادامه با اشاره به اظهار نظر برخی نمایندگان مجلس و  برخی مشاوران دولتی در مساله حجاب گفت: اظهار نظر نادرست برخی مسئولان به جای حل مشکلات دامنه آن را بیشتر می‌کند.

وی افزود: مردم متدین ایران اسلامی پایبند به دین هستند و دولتمردان نیز باید از نیروی انتظامی در موضوع حجاب حمایت کنند‌.

امام جمعه مراغه در ادامه گفت: آیین‌های سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی با شکوه‌تر از هرسال برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه، شهدای ۱۵ خرداد سهم بزرگی در پیروزی انقلاب دارند و با خون خود مسیر پیروزی آنها مسیر را برای پیروزی انقلاب اسلامی هموار کردند.

پایان پیام/۶۰۰۰۷