مسئولان اجرایی به وضع مردم رسیدگی کنند، مردم در رنج هستند
مسئولان اجرایی به وضع مردم رسیدگی کنند، مردم در رنج هستند

آیت الله نوری همدانی با تصریح بر اینکه مبارزه با مفاسد جدی گرفته شود، تاکید کرد: دستگاه قضایی باید هرچه سریعتر به پرونده مفسدان اقتصادی رسیدگی کند و به مردم گزارش دهد. به گزارش قلم پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله نوری همدانی، این مرجع تقلید در دیدار عده‌ای از طلاب […]

آیت الله نوری همدانی با تصریح بر اینکه مبارزه با مفاسد جدی گرفته شود، تاکید کرد: دستگاه قضایی باید هرچه سریعتر به پرونده مفسدان اقتصادی رسیدگی کند و به مردم گزارش دهد.

به گزارش قلم پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله نوری همدانی، این مرجع تقلید در دیدار عده‌ای از طلاب و دانشجویان تهران با تاکید بر اینکه مردم می‌گویند چرا مراجع و علما سکوت کرده‌اند، عنوان کرد: بنده مکرر از مسئولان محترم اجرایی چه خصوصی چه عمومی نه تنها تذکر بلکه خواهش کردم به وضع مردم رسیدگی کنید. مردم در رنج هستند. خیلی از مشکلات معیشتی ربطی به تحریم ندارد؛ مدیریت صحیح و نظارت  بر بازار و قیمت ها حل می‌شود.

وی افزود: مبارزه با مفاسد جدی گرفته شود. مردم ناراحت هستند، می‌شنوند فلان آقا چند هزار میلیارد اختلاس می‌کند ولی عده‌ای در رنج هستند. دستگاه قضایی باید هرچه سریعتر به پرونده مفسدان اقتصادی رسیدگی کند و به مردم گزارش دهد.

آیت الله نوری همدانی افزود: مسئولان اقتصادی با مردم صادقانه صحبت کنند، مردم اگر بدانند تبعیض نیست، بی‌عدالتی نمی‌شود و بدانند که مسئولان در تلاش هستند مطمئناً تحریم را تحمل می‌کنند و مثل همیشه از نظام و انقلاب حمایت می‌کنند.

وی تأکید کرد: مردم ایران چون متکی بر ایمان هستند و انقلاب را دوست دارند و دشمن شناس هستند هیچگاه زمینه را برای جولان آمریکا و ایادی آنان فراهم نخواهد کرد. اما عده‌ای از این وضعیت در حال سوءاستفاده هستند هر کسی در اقتصاد کشور اخلال ایجاد کند و موجب افزایش مشکلات مردم شود، بعنوان یک خائن باید برخورد شود.

این مرجع تقلید هر گونه مذاکره با آمریکا را محکوم کرد و گفت: چطور عده‌ای این همه ظلم و جنایت را از آمریکا علیه مردم ایران می‌بنند باز از آمریکا دم می‌زنند؟

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی حفظ نظام اسلامی را واجب دانست و افزود: مسئولان محترم هرچه صریح‌تر به مشکلات اقتصادی مردم رسیدگی کنند.