مرصاد تبلور عجز و ناتوانی منافقین در برابر هوشیاری و درایت ارتش
مرصاد تبلور عجز و ناتوانی منافقین در برابر هوشیاری و درایت ارتش

فرمانده تیپ ۲۵ نیرو مخصوص واکنش سریع نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه عملیات مرصاد تبلور عجز و ناتوانی منافقین در برابر هوشیاری و درایت ارتش، گفت: مرصاد نقطه پایانی به تمامی تفرقه افکنی ها و تحرک های منافقان در روزهای پایانی جنگ تحمیلی ۸ ساله بود.

به گزارش قلم پرس، سرهنگ ستاد علی دلاور، فرمانده تیپ ۲۵ نیرو مخصوص واکنش سریع نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران طی بیانیه ای سالروز عملیات باشکوه مرصاد گرامیداشت.
متن بیانیه بدین شرح می‌باشد : عملیات مرصاد با فرماندهی امیر سپهبد شهید صیاد شیرازی نقطه پایانی به تمامی تفرقه افکنی ها و تحرک های منافقان در روزهای پایانی جنگ تحمیلی ۸ ساله بود این عملیات که جزو بهترین ها در کارنامه چندین ساله ارتش است با بینش و درایت فرماندهی به حق شایسته و لایق برنامه نامه‌ریزی شده و لشکر منافقان را بسیار ماهرانه در تله انداخت.
این عملیات به همگان ثابت کرد تحرک های انحرافی و تنش های تفرقه انداز و گرایش‌های ضد انقلابی به لطف حضور سربازان دلاور ولایی ارتش همیشه محکوم به شکست است.
سرهنگ دلاور در ادامه خاطرنشان کرد هرگونه تحرکات دشمنان اسلام و منافقین کوردل توسط نیروهای جان برکف انقلاب اسلامی ومردم همیشه در صحنه رسد و پایش می‌شود. ارتشیان غیور گوش به فرمان سلسله مراتب فرماندهی و در راس آن فرماندهی معظم کل قوا(دامت برکاته) از تمامیت ارضی و جان و مال ملت شریف ایران عزیز محافظت می کنند و با پیروی از شهید والامقام امیر سپهبد صیاد شیرازی در صف ایثار و شهادت قدم برمی‌دارند.