مردم به وظیفه خود عمل کردند، حالا نوبت مسؤولان است
مردم به وظیفه خود عمل کردند، حالا نوبت مسؤولان است

امام جمعه تبریز با بیان اینکه مردم با حضور باشکوه و با نشاط در راهپیمایی روز جهانی قدس و در مقابل دشمناند به وظیفه خود عمل کردند، گفت: هم‌اکنون نوبت مسوولان است که به وظیفه خود در قبال مردم عمل کنند، مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم را حل کنند. به گزارش قلم پرس،از تبریز، حجت‌الاسلام […]امام جمعه تبریز با بیان اینکه مردم با حضور باشکوه و با نشاط در راهپیمایی روز جهانی قدس و در مقابل دشمناند به وظیفه خود عمل کردند، گفت: هم‌اکنون نوبت مسوولان است که به وظیفه خود در قبال مردم عمل کنند، مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم را حل کنند.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم امروز در خطبه‌های نماز جمعه تبریز در مصلای امام خمینی (ره) این شهر با تجلیل از حضور باشکوه و گسترده مردم ایران اسلامی به ویژه آذربایجان و تبریز در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار کرد: مردم دین خود را در مقابل دشمنان  با همه مشکلات انجام دادند الان وظیفه دولت خدمتگزار است که مشکلات مردم را حل کنند.

خطیب جمعه تبریز در بخش دیگری از سخنان خود گفت: تاکنون برخوردهای مختلفی برای رفع تحریم ها از سوی ایران پیش گرفته شده است و اولین رویکردی که سال‌ها مورد آزمایش قرار گرفته است مذاکرات حقوقی و سیاسی در قالب‌های مختلف بوده که مهمترین آن مذاکرات برجام بوده که متاسفانه هنوز به سرانجام مشخصی نرسیده است اما تا آنجایی که امکان برای توافق عزتمندانه باشد این مذاکرات ادامه خواهد یافت.

وی افزود: دویمن رویکرد توانمندسازی درونی با عنوان خنثی سازی تحریم ها بوده است که مورد آزمون قرار گرفته و کارآمدی خود را به اثبات رسانده است از جمله مدیریت دفاع مقدس، دستیابی به فناوری‌های بزرگ و پیشرفته هسته ای، نانو، هسته ای و هزاران رویکرد خرد و کلان که تاکنون جمهوری اسلامی ایران با اتکا به آن سرافرازانه تدام داشته است.

آل هاشم تصریح کرد: خنثی سازی حداکثری و مقابله با تحریم ها منوط به اتخاذ رویکرد فعالانه، ابتکاری و تحولی با بهره گیری حداکثری از ظرفیت‌ها و فرصت های موجود مانند تقویت تولید ملی، بهبود معیش، اصلاحات کلان اقتصادی و فعال سازی حداکثری ظرفیت های فعلی با بهره گیری از ظرفیت های منطقه ای و بین المللی است.

این خبر تکمیل می شود

انتهای پیام/

انتهای پیام/