مدیرکل ورزش آذربایجان شرقی: هیچ مربی حق زدن شاگردش را ندارد
مدیرکل ورزش آذربایجان شرقی: هیچ مربی حق زدن شاگردش را ندارد

مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی گفت: مربی بسکتبال مرند از خط قرمز ورزش آذربایجان شرقی عبور کرد و با وی برخورد خواهد شد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، به دنبال ضرب و شتم بازیکن تیم زیر ۱۴ سال، حبیب ستوده‌نژاد از محرومیت این مربی تا اطلاع ثانونی خبر داد. حبیب ستوده‌نژاد مدیر […]مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی گفت: مربی بسکتبال مرند از خط قرمز ورزش آذربایجان شرقی عبور کرد و با وی برخورد خواهد شد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، به دنبال ضرب و شتم بازیکن تیم زیر ۱۴ سال، حبیب ستوده‌نژاد از محرومیت این مربی تا اطلاع ثانونی خبر داد.

حبیب ستوده‌نژاد مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی گفت: خط قرمز ورزش آذربایجان‌شرقی، مسائل رفتاری و اخلاقی است و فرقی هم نمی‌کند که مربی از این خطوط قرمز عبور کند یا بازیکن.

وی افزود: طی نامه‌ای که به هیات بسکتبال دادم خواستار برگزاری هر چه زودتر کمیته انضباطی در مورد مربی تیم زیر ۱۴ سال بسکتبال مرند شده و تا اطلاع ثانوی هم این مربی محروم است و اجازه فعالیت ندارد.

ستوده نژاد تصریح کرد: اخیر در مورد رشته ژیمناستیک هم اخطاری دادم و به تمام هیات‌های ورزشی اعلام می‌کنم هیچ مربی ورزشی حق برخورد فیزیکی با شاگرد خود را ندارد و هر فردی که چنین موردی دید به اداره کل گزارش کند تا با مربیان خاطی برخورد گردد.

سیامک گهرخانی هم در این مورد به خبرنگاران گفت: هیات بسکتبال استان طی نامه‌ای به هیات بسکتبال مرند دستور موقت عدم فعالیت و حضور سرمربی خاطی در سالن‌های بسکتبال را تا رسیدگی و اعلام رأی کمیته انضباطی صادر کرد.

گهرخانی در مورد اتفاق بازی فینال بسکتبال زیر ۱۴ سال استان گفت: داوران مسابقه ابتدا تذکر لازم را به سرمربی تیم مرند اعلام کردند، اما در ادامه مسابقه وقتی تذکر فوق از سوی مربی مرند توجه نشد، سرمربی تیم مرند از زمین مسابقه اخراج (دیسکالیفه) شد.

طی دیدار پایانی مسابقات زیر ۱۴ سال بسکتبال آذربایجان شرقی، مربی تیم مرند در وقت استراحت بازیکن خود را مورد ضرب و شتم قرار می دهد.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷