محمودی: تراکتور با هواداران هویت پیدا می‌کند/ هر نتیجه‌ای در بازی فجر و نفت به سود ماست
محمودی: تراکتور با هواداران هویت پیدا می‌کند/ هر نتیجه‌ای در بازی فجر و نفت به سود ماست

مدیر تیم فوتبال تراکتور گفت: تراکتور و سایر تیم‌های پرطرفدار با هواداران‌شان هویت پیدا می‌کنند. به گزارش قلم پرس،از تبریز، کاظم محمودی در مورد ظرفیت حضور تماشاگران در بازی امروز تراکتور مقابل هوادار اظهار داشت: با توجه به وضعیت سفیدی که در شهر تبریز وجود دارد، حضور تماشاگران از بازی با مس رفسنجان آزاد شد […]مدیر تیم فوتبال تراکتور گفت: تراکتور و سایر تیم‌های پرطرفدار با هواداران‌شان هویت پیدا می‌کنند.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، کاظم محمودی در مورد ظرفیت حضور تماشاگران در بازی امروز تراکتور مقابل هوادار اظهار داشت: با توجه به وضعیت سفیدی که در شهر تبریز وجود دارد، حضور تماشاگران از بازی با مس رفسنجان آزاد شد و هواداران ما طبق صحبتی که سازمان لیگ داشته است امروز هم می‌توانند ۳۰ درصد ظرفیت ورزشگاه یادگار امام را برای بازی با هوادار پر کنند. صددرصد این اتفاق خواهد افتاد و حتی اگر ظرفیت بیشتری را هم در نظر می‌گرفتند باز هم طرفداران ما آن را پر می‌کردند.

وی در مورد وابسته بودن تراکتور به هوادارانش گفت: تراکتور و سایر تیم‌های پرطرفدار با هواداران‌شان هویت پیدا می‌کنند، ما هم از این قاعده مستثنا نیستیم. دیدید حضور آنها در بازی با مس رفسنجان چقدر برای ما خوش‌یمن بود و توانستیم آن مسابقه را ببریم. 

مدیر تراکتور در خصوص اینکه این تیم با توجه به شرایط خود در جدول باید برای رسیدن به پیروزی در پنج هفته آینده باید برنامه‌ریزی کند، یادآور شد: اگر بازی با هوادار را با پیروزی پشت سر بگذاریم، برای ادامه مسابقات مشکلی نداریم و برای فصل بعد برنامه‌ریزی خواهیم کرد. البته نه تنها هوادار بلکه هیچ حریفی در لیگ برتر آسان نیست و بازی با همه تیم‌ها سخت است.

محمودی در مورد اینکه تراکتور در صورت برتری مقابل هوادار نیم‌نگاهی هم به دیدار با فجر سپاسی و نفت مسجد سلیمان خواهد داشت، توضیح داد: در آن مسابقه هر نتیجه‌ای رقم بخورد به سود ماست. هر دو تیم پائین‌تر از ما در جدول قرار دارند و هر یک از آنها برنده شود به سود تراکتور است.

وی در گفت‌وگو با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران در خصوص پرداخت بخشی از قرارداد بازیکنان تراکتور تصریح کرد: پاداش و بخشی از قرارداد بازیکنان پرداخت شد اگر امروز هم برنده شویم پاداش خوبی برای بازیکنان در نظر می‌گیریم. امیدوارم تراکتور سال بعد برای حمایت از طرفداران خود تیم خوبی ببندد.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷/س