به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مدیرکل اطلاعات آذربایجان شرقی از برخی میزهای خدمت در ادارات و سازمان ها انتقاد کرد و اظهار داشت: برخی میز خدمت ها کارکرد اصلی خود را از دست داده اند و باید میز خدمت واقعی در ادارات تشکیل شود. مدیرکل اطلاعات آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: باید در ادارات و […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مدیرکل اطلاعات آذربایجان شرقی از برخی میزهای خدمت در ادارات و سازمان ها انتقاد کرد و اظهار داشت: برخی میز خدمت ها کارکرد اصلی خود را از دست داده اند و باید میز خدمت واقعی در ادارات تشکیل شود.

مدیرکل اطلاعات آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: باید در ادارات و سازمان ها به معنای واقعی به مسئله تکریم  ارباب رجوع توجه شود و سازمانها باید به خواست مردم توجه کنند.
وی نیاز امروز ادارات و سازمان ها را مدیران جهادی اعلام کرد و گفت:مدیر باید مشکل جامعه را مشکل خود بداند.

مدیرکل اطلاعات آذربایجان شرقی مشارکت حداکثری در انتخابات را خواست نظام و عدم مشارکت را خواست دشمن دانست.

متلاشی شدن شبکه متخلفان وام قرض الحسنه با ۴۲۸ پرونده

وی در بخش دیگری از سخنان خود از متلاشی شدن شبکه متخلفان صدور وام قرض الحسنه در استان آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: در این زمینه ۴۲۸ پرونده  به ارزش ۱۰ میلیارد تومان تشکیل و به مراجع قضایی تحویل شدند.

مدیرکل اطلاعات آذربایجان شرقی افزود: طی دو سال اخیر سربازان گمنام امام زمان(عج) در این استان از ۲۴۶ میلیارد تومان فرار مالیاتی توسط دانه درشت‌ها در قالب اقدامات نرم جلوگیری کردند.

انتهای پیام/