ما میخواهیم یکی از تیم های صعود کننده به مرحله بعد باشیم
ما میخواهیم یکی از تیم های صعود کننده به مرحله بعد باشیم

بازیکن تیم تراکتورسازی ضمن تسلیت حادثه هواپیمایی ایران اظهار داشت: خدا را شکر بعد بازی با الاهلی تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم و شرایط خوبی در تبریز داشتیم. الان هم با شرایط خوبی که داریم برای ارائه یک بازی خوب به قطر آمدیم تا نخستین بازی‌مان در لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا را جبران کنیم. به […]

بازیکن تیم تراکتورسازی ضمن تسلیت حادثه هواپیمایی ایران اظهار داشت: خدا را شکر بعد بازی با الاهلی تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم و شرایط خوبی در تبریز داشتیم. الان هم با شرایط خوبی که داریم برای ارائه یک بازی خوب به قطر آمدیم تا نخستین بازی‌مان در لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا را جبران کنیم.

به گزارش تراکتورکلاب، مهدی مهدی‌پور در نشست خبری پیش از بازی با الغرافه قطر در جمع خبرنگاران افزود: الغرافه تیم خیلی خوبی است و بازیکنان خیلی خوبی در اختیار دارد. ما برای رسیدن به نتیجه دلخواه و بهبود دادن وضعیت‌مان در جدول رده‌بندی گروه به اینجا آمدیم ما میخواهیم یکی از تیم های صعود کننده به مرحله بعد باشیم و برای قرار گرفتن در پله های بالایی جدول به سه امتیاز بازی نیاز داریم .
مهدی پور در پایان و در پاسخ به سوال خبرنگار قطری پیرامون حضور طارمی در ترکیب الغراقه گفت : مهدی طارمی یکی از بهترین مهاجمان فعلی فوتبال ایران است و بازیکنان ما همه تلاش خودشان را برای مهار او و سایر بازیکنان الغرافه انجام می دهند امیدوارم طارمی در تیم جدیدش موفق باشد اما ما در مسابقه فردا با تمام وجود برای پیروزی و کسب سه امتیاز تلاش می کنیم .
وی در خاتمه حادثه سقوط هواپیمای مسافربری شرکت آسمان را به عموم ملت ایران تسلیت گفت .