لزوم استفاده از ابزار هنر برای معرفی مفاخر تبریز/ شهرداری تبریز در کنار هنرمندان است
لزوم استفاده از ابزار هنر برای معرفی مفاخر تبریز/ شهرداری تبریز در کنار هنرمندان است

شهردار کلانشهر تبریز بر لزوم استفاده از ابزار هنر برای معرفی مفاخر تبریز تاکید کرد. به گزارش قلم پرس،  ایرج شهین‌باهر در حاشیه بازدید خود از نخستین جشنواره قرمزی پالچیخ که شامگاه دیروز در پارک ولی عصر تبریز گشایش یافت با اشاره به استقبال خوب مردم و هنرمندان از این جشنواره گفت: برگزاری برنامه‌های این […]

شهردار کلانشهر تبریز بر لزوم استفاده از ابزار هنر برای معرفی مفاخر تبریز تاکید کرد.

به گزارش قلم پرس،  ایرج شهین‌باهر در حاشیه بازدید خود از نخستین جشنواره قرمزی پالچیخ که شامگاه دیروز در پارک ولی عصر تبریز گشایش یافت با اشاره به استقبال خوب مردم و هنرمندان از این جشنواره گفت: برگزاری برنامه‌های این چنینی باید‌ با مشارکت مردم افزایش یابد.

وی توجه به نشاط اجتماعی را یکی از مهم ترین اولویت‌های شهرداری کلانشهر تبریز برشمرد و ادامه داد: در کنار برگزاری این برنامه ها برخی کارهای خیر نیز انجام می شود که بسیار مفید و حایز اهمیت است و روحیه مشارکت و مسئولیت پذیری را در بین شهروندان افزایش می دهد.

بر اساس گفته وی، سازمان های مردم نهاد در کشورهای توسعه یافته، برنامه هایی این چنینی برگزار می کنند و انتظار می رود سمن ها و تشکل‌های تبریز نیز فعال‌تر باشند و بدانند که شهرداری تبریز در کنار آنان است و از برگزاری برنامه‌های فرهنگی، آیینی و … حمایت می‌کند.

شهردار کلانشهر تبریز با اشاره به نقش مهم نمایشگاه‌های فرهنگی در گذران اوقات فراغت، آشنایی با هنر هنرمندان و عرضه و فروش محصولات هنری، عنوان کرد: تمام مسئولان و متولیان فرهنگی نیز باید از برگزاری نمایشگاه‌های هنری و فرهنگی حمایت کرده و در حوزه کاری خود فعال‌تر باشند.
شهین باهر با بیان اینکه شهرداری از هنرمندان حمایت می‌کند ادامه داد: اثرهای نفیس و باکیفیتی در این نمایشگاه تولید شده و ما نیز تلاش می‌کنیم که از ابزار هنر برای معرفی مفاخر تبریز استفاده کرده و پس از بررسی‌های لازم، سردیس‌های تولید شده از مفاخر آذربایجان را در برخی نقاط شهر تبریز نصب کنیم.