قطعه ۴ آزاد راه اروميه – تبريز تا پایان تیرماه زير بار ترافیک می رود
قطعه ۴ آزاد راه اروميه – تبريز تا پایان تیرماه زير بار ترافیک می رود

فرماندار اسكو گفت: قطعه ٤ آزاد راه اروميه - تبريز به طول ٣١ کیلومتر از سه راهي روستای سرای تا سه راهی روستاي خاصبان بخش ايلخچی مي باشد و هم اکنون یکی از باندهای آن به صورت دوطرفه زیر بار ترافیک قرار دارد که تا بيست و هشتم تيرماه ٢٣ کیلومتر از باند دوم این قطعه برای تردد خودروها آماده خواهد شد.

به گزارش قلم پرس، بابک رضی منش، اظهار داشت: قطعه ٤ اين آزاد راه به طول ٣١ کیلومتر از سه راهي روستای سرای تا سه راهی روستاي خاصبان بخش ايلخچی مي باشد و هم اکنون یکی از باندهای آن به صورت دوطرفه زیر بار ترافیک قرار دارد که تا بيست و هشتم تيرماه ٢٣ کیلومتر از باند دوم این قطعه برای تردد خودروها آماده خواهد شد.

فرماندار اسكو خاطرنشان كرد؛با توجه به آمار بالاي تصادفات و حوادث رانندگی در این محور، انشالله با فراهم شدن امكان تردد ايمن و استاندار شاهد کاهش تصادفات رانندگی در شهرستان خواهیم بود.

وي ابراز اميدواری كرد؛ با اتمام و افتتاح كامل قطعه ٤ و همچنين اتمام كل پروژه در دولت تدبير و اميد شاهد افزايش سطح رضايتمندی مردم شهرستان و مسافرين و گردشگران خواهيم بود.

رضي منش ضمن تأكيد بر نقش و اهمیت راهها و ارتباطات در امر توسعه پايدار، افزود؛ حمل و نقل چون شریانی است که سایر اجزای خدماتی، بازرگانی، صنعتی و کشاورزی را در دو سطح ملی و بین المللی به هم پیوند می دهد و تاثیرات عمیقی بر گسترش صنعت توریسم و گردشگری در توسعه ترانزیت منطقه ای و رونق سایر بخش‌های اقتصادی و محرومیت زدایی از روستاها و سکونتگاه‌های منطقه خواهد گذاشت.

آزاد راه تبریز _ ارومیه به طول ١٣١ کیلومتر مي باشد كه در پنج قطعه ساخته می شود.