فوتسالی‌های اصفهان درگیر کرونا
فوتسالی‌های اصفهان درگیر کرونا

به گزارش ایسنا، یک هفته پس از ابتلای اعضای تیم فوتسال گیتی‌پسند به بیماری کرونا، حالا دیگر نماینده اصفهان در لیگ برتر فوتسال با این بیماری دست و پنجه نرم می‌کند . هفته گذشته بود که تست کرونای وحید شمسایی و چند عضو دیگر کادر فنی گیتی‌پسند مثبت شد و چند بازیکن این تیم نیز […]

به گزارش ایسنا، یک هفته پس از ابتلای اعضای تیم فوتسال گیتی‌پسند به بیماری کرونا، حالا دیگر نماینده اصفهان در لیگ برتر فوتسال با این بیماری دست و پنجه نرم می‌کند . هفته گذشته بود که تست کرونای وحید شمسایی و چند عضو دیگر کادر فنی گیتی‌پسند مثبت شد و چند بازیکن این تیم نیز مشکوک به بیماری کرونا بودند تا اصفهانی ها با تیمی ناقص به مصاف فرش آرای مشهد بروند.

گرچه این تیم برای بازی فردا با سن ایچ ساوه مشکلی ندارند و شنیده می‌شود پاسخ تست کرونای آنها منفی شده اما حالا سایه این بیماری بر دیگر تیم اصفهانی افتاده و چند بازیکن و مربی تیم کوثر اصفهان با این بیماری دست و پنجه نرم می‌کنند.

کوثر اصفهان که در مرحله دوم لیگ برتر برای بقا با تیم های شهروند ساری، اهورای بهبهان و ایمان شیراز رقابت می‌کند در اولین هفته از این مرحله پنجشنبه میزبان تیم اهورای بهبهان است اما با توجه به ابتلای برخی مربیان و بازیکنان این تیم به بیماری کرونا، برگزاری این دیدار در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. قرار است پس از تست مجدد از بازیکنان و مربیان و ارسال آن به سازمان لیگ، در مورد برگزاری یا لغو این دیدار تصمیم‌گیری شود.

انتهای پیام