به گزارش شهریار، اکبر امجدی با اعلام این خبر گفت: جایگاه این شهید والامقام در دلها و اندیشه‌های ملت شریف ایران همواره زنده و جاوید است و همین امر موجب شده سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری فضاسازی مربوط به سالروز شهادت ایشان را در نقاط مختلف شهر انجام دهد.   وی افزود: گرامیداشت یاد […]

به گزارش شهریار، اکبر امجدی با اعلام این خبر گفت: جایگاه این شهید والامقام در دلها و اندیشه‌های ملت شریف ایران همواره زنده و جاوید است و همین امر موجب شده سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری فضاسازی مربوط به سالروز شهادت ایشان را در نقاط مختلف شهر انجام دهد.  

وی افزود: گرامیداشت یاد و خاطره و افتخارات بزرگان عمدتا با فضاسازی و همچنین نشر آثار و اندیشه‌های آنان صورت می‌گیرد که سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری با تکیه بر وظیفه ذاتی خود و با نصب بنرهای حاوی بیانات رهبری در خصوص فضایل ایشان و همچنین سخنانی از خود سردار، این مهم را به انجام رسانده است.  

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری اظهار امیدواری کرد رشادت‌ها، ازجان گذشتگی‌ها و ایثار سردار دلها، همواره الگوی تمامی آحاد ملت و به ویژه جوانان عزیز کشور باشد.