بهتاش فریبا، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیروزی شاگردان فرهاد مجیدی مقابل الشرطه عراق در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: قبل از هر چیز باید از بازیکنان تشکر کرد. غیرت بازیکنان در این بازی ستودنی است. یک جایی می‌شود که دل آدم می‌سوزد. واقعا من دلم برای بازیکنان استقلال سوخت. […]

بهتاش فریبا، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیروزی شاگردان فرهاد مجیدی مقابل الشرطه عراق در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: قبل از هر چیز باید از بازیکنان تشکر کرد. غیرت بازیکنان در این بازی ستودنی است. یک جایی می‌شود که دل آدم می‌سوزد. واقعا من دلم برای بازیکنان استقلال سوخت. شرایط بازی‌ها طوری بود که تیم سه روز یک بار باید بازی می‌کرد.

او ادامه داد: استقلال بازی را در اول کار با یک سیستم شروع کرد و در ادامه سیستم تغییر کرد. خط دفاع ما در این بازی عملکرد مناسبی داشت و تعویض‌هایی که در این بازی انجام شد، روی بازی تاثیر خوبی داشت. حریف از سمت راست و چپ حملات مختلفی داشت و تیم نتوانست آن مناطق را به طور ایده‌آل پوشش دهد. خط هافبک ما هم در این بازی عملکرد خوبی داشت و در هر صورت صعود بسیار دلپذیری بود و باید به تیم و کادر فنی تبریک گفت.

فریبا در ادامه خاطرنشان کرد: باید به غیرت بازیکنان تبریک گفت و تنها رمز پیروزی استقلال در این بازی غیرت بازیکنان بود. تیم وقتی یک بر صفر جلو می‌رود، استرس بازی، بسیار بالا می‌رود اما خدا را شکر بازی با پیروزی آبی‌پوشان به پایان رسید.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره تقابل احتمالی استقلال و پرسپولیس در مرحله حذفی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا گفت: من زیاد موافق برگزاری داربی در مرحله حذفی در آسیا نیستم چون یک نماینده ایران حذف می‌شود. آرزو می‌کنم تراکتور هم بتواند به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند و در این مرحله از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا سه نماینده داشته باشیم.

انتهای پیام