فروش ۲٫۷۵ میلیارد تومانی صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی در نوروز
فروش ۲٫۷۵ میلیارد تومانی صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی در نوروز

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌‌دستی آذربایجان‌‌شرقی از فروش ۲ میلیارد و هفتصد و پنجاه میلیون تومانی صنایع‌دستی استان در نوروز ۱۴۰۱ خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، احمد حمزه‌زاده اظهار کرد: به دنبال برگزاری سراسری نمایشگاه‌های صنایع‌دستی در سرتاسر استان، فرصتی مناسب برای معرفی و عرضه مستقیم هنرهای بی‌بدیل آذربایجان‌شرقی به علاقه‌مندان به […]مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌‌دستی آذربایجان‌‌شرقی از فروش ۲ میلیارد و هفتصد و پنجاه میلیون تومانی صنایع‌دستی استان در نوروز ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، احمد حمزه‌زاده اظهار کرد: به دنبال برگزاری سراسری نمایشگاه‌های صنایع‌دستی در سرتاسر استان، فرصتی مناسب برای معرفی و عرضه مستقیم هنرهای بی‌بدیل آذربایجان‌شرقی به علاقه‌مندان به فرهنگ و هنر این دیار فراهم شد.

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌‌دستی آذربایجان‌‌شرقی در ادامه گفت: این نمایشگاه‌ها در ۳۲ نقطه استان و در ۱۵ شهرستان آذربایجان‌شرقی برگزار و فروشی بالغ بر ۲ میلیارد و هفتصد و پنجاه میلیون تومان داشته است.

حمزه‌زاده بیان داشت: طی نوروز امسال ۲۸۰ غرفه نمایشگاهی به عرضه و معرفی بیش از ۴۰ نوع صنایع‌دستی اصیل آذربایجان برای مخاطبان پرداختند.

انتهای پیام/س