فرود پرواز استانبول – تهران در تبریز به دلیل شرایط نامساعدجوی/ لغو برخی پروازها به سمت تهران
فرود پرواز استانبول – تهران در تبریز به دلیل شرایط نامساعدجوی/ لغو برخی پروازها به سمت تهران

برخی از پرواز های تبریز- تهران به دلیل شرایط جوی فرودگاه مهرآباد باطل و همچنین پروازهای  استانبول به فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) به دلیل شرایط نامساعدجوی فرودگاه امام، دقایقی پیش در فرودگاه تبریز به زمین نشست. به گزارش قلم پرس بر اساس اطلاعیه فرودگاه بین المللی شهیدمدنی تبریز  پرواز شماره ۵۶۰۵ شرکت هواپیمایی آتا در مسیر […]

برخی از پرواز های تبریز- تهران به دلیل شرایط جوی فرودگاه مهرآباد باطل و همچنین پروازهای  استانبول به فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) به دلیل شرایط نامساعدجوی فرودگاه امام، دقایقی پیش در فرودگاه تبریز به زمین نشست.

به گزارش قلم پرس بر اساس اطلاعیه فرودگاه بین المللی شهیدمدنی تبریز  پرواز شماره ۵۶۰۵ شرکت هواپیمایی آتا در مسیر تبریز_تهران وبالعکس  و پرواز شماره ۵۶۶۵ شرکت هواپیمایی آتا در مسیر تهران_تبریز و پرواز شماره ۴۴۵ شرکت هواپیمایی ایران ایر در مسیر تهران_تبریز وبالعکس به دلیل شرایط جوی فرودگاه مهرآباد باطل شد.

همچنین پرواز شماره ۰۴۷ شرکت هواپیمایی کاسپین در مسیر تبریز_تهران تا اطلاع ثانوی تاخیر داشته و در صورت مساعد شدن هوای فرودگاه مهرآباد انجام خواهند شد.

پروازهای شماره ۱۱۵ شرکت هواپیمایی ماهان و ۲۲۱۴شرکت هواپیمایی قشم ایر از استانبول به فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) به دلیل شرایط نامساعدجوی فرودگاه امام، به سمت تبریز تغییر مسیر داده و دقایقی پیش در فرودگاه تبریز به زمین نشست.

بنا بر این اطلاعیه از مسافرین درخواست شده به منظور پیگیری وضیعت پروازها می‌توانند پیش از عزیمت به سمت فرودگاه، با شماره ۱۹۹ از تبریز و شماره ۴-۳۵۲۳۴۷۰۱ از شهرستانها تماس گرفته از وضعیت پروازها مطلع شوند.

 

بنا بر اعلام شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران با توجه به لغو پرواز شماره ۵۶۸۰ شب گذشته (شنبه ۷ بهمن) شرکت هواپیمایی اتا در مسیر تهران_ارومیه، پرواز صبحگاهی شماره شرکت هواپیمایی اتا امروز (یکشنبه ۸ بهمن) در مسیر ارومیه_تهران باطل اعلام می شود.

همچنین با توجه به لغو پرواز شماره ۱۲۹۴ شب گذشته (شنبه ۷ بهمن) شرکت هواپیمایی قشم در مسیر تهران_گرگان، پرواز صبحگاهی شماره ۱۲۹۵ امروز (یکشنبه ۸ بهمن) در مسیر گرگان_تهران باطل اعلام می شود.

به دلیل بارش سنگین برف در تهران پروازهای شماره ۸۴۰/۸۴۱ تهران ایلام تهران و ۳۹۰۰/۳۹۰۱ مشهد ایلام مشهد روز یکشنبه هشتم بهمن ماه از طرف هواپیمایی آسمان باطل شد.