وزير كشور گفت: با پيگيري رييس جمهور و موافقت رهبر انقلاب ١.٥ ميليارد دلار معادل ١٢ هزار ميليارد تومان از منابع صندوق توسعه ملى به منظور اشتغالزايي روستايي در نظر گرفته شده است.

به گزارش قلم پرس، عبدالرضا رحمانى فضلى وزير كشور پس از بازديد از پايانه مرزى سِرو در استان آذربايجان غربى در جلسه مشترك با مسئولان در سخنانى اظهارداشت: با پيگيري رييس جمهور و موافقت رهبر انقلاب ١.٥ ميليارد دلار معادل ١٢ هزار ميليارد تومان از منابع صندوق توسعه ملى به منظور اشتغالزايي روستايي در نظر گرفته شده است.

وى با بيان اينكه اين منابع براي تخصيص به طرح هاي اشتغالزايي در اختيار بانكها قرار دارد، افزود: استانداران و فرمانداران اهتمام جدي در ارائه طرح هاي اشتغالزايي با هم فكري خود روستاييان و عشاير داشته باشند.

وزير كشور با بيان اينكه به تمام طرح هاي اشتغالزايي روستايي و عشايري تسهيلات لازم پرداخت مي شود، از بانكها خواست همكاري بيشتري در پرداخت اين تسهيلات داشته باشند.

رحمانى فضلي از معاونت اقتصادي وزارت كشور خواست درخواست هاي مورد نظر مسئولان مرزي سرو را در جهت رونق اقتصادي هر چه بهتر اين منطقه مورد بررسي قرار دهد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :