فارس من| زنده‌گیری و انتقال ۹۶ قلاده سگ بلاصاحب به پناهگاه پردیس حیوانات
فارس من| زنده‌گیری و انتقال ۹۶ قلاده سگ بلاصاحب به پناهگاه پردیس حیوانات

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز از زنده‌گیری و انتقال ۹۶ قلاده سگ بلاصاحب به پناهگاه پردیس حیوانات در طول یک هفته گذشته خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، جواد صدیقی اظهار کرد: اکیپ‌های زنده‌گیری سگ‌های بلاصاحب با استفاده از پیستول‌های بیهوشی اقدام به جمع‌آوری سگ‌ها کرده و پس از عقیم‌سازی، در پناهگاه […]معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز از زنده‌گیری و انتقال ۹۶ قلاده سگ بلاصاحب به پناهگاه پردیس حیوانات در طول یک هفته گذشته خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، جواد صدیقی اظهار کرد: اکیپ‌های زنده‌گیری سگ‌های بلاصاحب با استفاده از پیستول‌های بیهوشی اقدام به جمع‌آوری سگ‌ها کرده و پس از عقیم‌سازی، در پناهگاه پردیس رهاسازی می‌کنند.

وی افزود: از ۲۹ مرداد تا ۶ شهریور جمع‌آوری سگ‌های بلاصاحب در قالب طرح نگهداشت شهری در مناطق مختلف شهرداری به اجرا درآمده و ادامه خواهد داشت.

صدیقی خاطرنشان کرد: طرح جمع‌آوری سگ‌های بلاصاحب در مناطق ۵، ۱، ۲، ۱۰، ۸ و ۹ در هفته گذشته انجام گرفته و در دیگر مناطق نیز این طرح به اجرا در خواهد آمد.

وی اضافه کرد: جمع‌آوری، عقیم‌سازی و نگهداری سگ‌های بلاصاحب از یک‌سو موجب کاهش نگرانی شهروندان و جولان آنها در محلات تبریز شده و از سوی دیگر جمعیت سگ‌های بلاصاحب کنترل می‌شود.

مخاطبان خبرگزاری فارس با ثبت سوژه‌ای «کنترل جمعیت سگ‌ها در تبریز الزامی است» خواستار پیگیری این سوژه شدند.

انتهای پیام/