غفلت و کم توجهی به ترافیک شهری تبریز
غفلت و کم توجهی به ترافیک شهری تبریز

شهردار تبریزبا بیان اینکه مدیریت شهری با پیگیری مجدانه پروژه خط دو مترو، نوسازی سازی اتوبوس های درونشهری، می خواهد بخشی از ترافیک شهری را کاهش دهد، گفت: متاسفانه این حوزه در گذشته مورد غفلت و کم توجهی قرار گرفته بود. به گزارش قلم پرس،از تبریز، همزمان با ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها […]شهردار تبریزبا بیان اینکه مدیریت شهری با پیگیری مجدانه پروژه خط دو مترو، نوسازی سازی اتوبوس های درونشهری، می خواهد بخشی از ترافیک شهری را کاهش دهد، گفت: متاسفانه این حوزه در گذشته مورد غفلت و کم توجهی قرار گرفته بود.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، همزمان با ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز بزرگداشت مادر و زن با هدف بهبود خدمات رسانی به شهروندان، ۵۰ دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان حمل و نقل عمومی تبریز اضافه شد.

شهردار تبریز در این مراسم با بیان اینکه سیاست گذاری مدیریت شهری همت مضاعف در امر نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهر است، اظهار کرد: با حمایت های بی دریغ شخص استاندار آذربایجان و همراهی اعضای شورای اسلامی شهر تبریز گام های موثری در حوزه این برداشته است به طوری قرداد خرید ۱۵۰ دستگاه اتوبوس با شرکت اسنا منعقد شده و خوشبختانه این اتوبوس ها در کلانشهر تبریز ساخته می شود.

 یعقوب هوشیار با اشاره به نوسازی ۱۷۰۰ تاکسی در سال جاری با هدف کاهش آلودگی شهر تبریز تصریح کرد: با اضافه شدن ۵۰ دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان حمل و نقل عمومی شاهد بهبود خدمت رسانی در این حوزه خواهیم بود.

وی با بیان اینکه مدیریت شهری با پیگیری مجدانه پروژه خط دو مترو، نوسازی سازی اتوبوس های درونشهری، می خواهد بخشی از ترافیک شهری را کاهش دهد، خاطر نشان کرد: متاسفانه این حوزه در گذشته مورد غفلت و کم توجهی قرار گرفته بود.

هوشیار تصریح کرد: این اتوبوس‌ها با هدف توزیع متوزان امکانات شهری عمدتا به محلات و مناطق کم برخوردار شهر اختصاص می‌یابد.

پایان پیام/