به گزارش خبرنگار دفاتر منطقه‌ای خبرگزاری فارس؛ «عمران خان» نخست‌وزیر پاکستان اظهار داشت:  تغییر نگرش و  افکار عمومی و جهان، اسرائیل را مجبور به اعطای حقوق برابر به مردم مظلوم فلسطین خواهد کرد. وی در یک پیام ویدئویی برای ابراز همبستگی با مردم فلسطین در برابر تجاوزات صهیونیست‌ها گفت: شبکه های اجتماعی نقش قابل تحسینی در […]

به گزارش خبرنگار دفاتر منطقه‌ای خبرگزاری فارس؛ «عمران خان» نخست‌وزیر پاکستان اظهار داشت:  تغییر نگرش و  افکار عمومی و جهان، اسرائیل را مجبور به اعطای حقوق برابر به مردم مظلوم فلسطین خواهد کرد.

وی در یک پیام ویدئویی برای ابراز همبستگی با مردم فلسطین در برابر تجاوزات صهیونیست‌ها گفت: شبکه های اجتماعی نقش قابل تحسینی در تغییر شکل افکار عمومی دارند و اکنون صداهایی از کشورهای غربی نیز به نفع فلسطینیان شنیده می شود.

خان یادآور شد: افکار عمومی جهان در حال تغییر است و این برای اولین بار است که صداها از غرب بلند می شود. روزنامه ها و رسانه‌های آنها از جنایات صهیونیست‌ها انتقاد کردند و برخی سیاستمداران نیز در برابر آن ایستادند. من هرگز فکر نمی کردم در ایالات متحده و غرب چنین مواردی اتفاق بیفتد.

عمران خان گفت: دلیل اصلی تغییر افکار عمومی در جهان ، نقش رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی است چرا که اطلاعات سانسور شده در رسانه های اصلی این کشورها منتشر می‌شود.

انتهای پیام/ح