سرپرست معاونت خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز از اجرای طرح ضربتی نگهداشت شهر با اولویت محله محوری در محلات مختلف شهر تبریز خبر داد. به گزارش قلم پرس، جواد صدیقی در جلسه با مدیران ستادی و معاونان خدمات شهری و اجرایی مناطق دهگانه شهرداری تبریز با اعلام  این مطلب اظهار کرد: در راستای کسب […]سرپرست معاونت خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز از اجرای طرح ضربتی نگهداشت شهر با اولویت محله محوری در محلات مختلف شهر تبریز خبر داد.

به گزارش قلم پرس، جواد صدیقی در جلسه با مدیران ستادی و معاونان خدمات شهری و اجرایی مناطق دهگانه شهرداری تبریز با اعلام  این مطلب اظهار کرد: در راستای کسب رضایت شهروندان و افزایش کیفیت خدمت رسانی به همه نقاط شهر، طرح ضربتی نگهداشت شهر با اولویت محله ها در مناطق دهگانه اجرا خواهد شد.
وی با تاکید بر اجرای منظم و دقیق طرح ضربتی نگهداشت شهر افزود: احصای مشکلات، مسائل و نیازهای خدماتی محلات مختلف شهر و برنامه ریزی برای رفع این مشکلات توسط نواحی و مناطق دهگانه شهرداری تبریز و همچنین رفع مشکلات با استفاده از حداکثر ظرفیت خدمات شهری در محلات مختلف در این طرح در دستور کار قرار دارد.
صدیقی گفت: معاونت های خدمات شهری بر اساس زمانبندی و برنامه ریزی بعد از شناسایی ایرادها و مشکلات محلات، سه روز در ایام هفته نسبت به اجرای طرح ضربتی نگهداشت و رفع ایرادها و خدمت رسانی اقدام خواهند کرد.  
سرپرست معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز عنوان کرد: تنظیف، لکه گیری آسفالت، رسیدگی به وضعیت روشنایی، امحای آگهی و دیوارنوشته، رنگ آمیزی جداول، جمع آوری خودروهای فرسوده و رها شده از سطح شهر از جمله آیتم های مورد اجرا در این طرح خواهد بود.