ضرورت ترغیب شهروندان به استفاده از حمل و نقل عمومی
ضرورت ترغیب شهروندان به استفاده از حمل و نقل عمومی

بهینه سازی زیرساخت های اساسی و کارشناسی و آسیب شناسی جدی بحث دوچرخه باید در اولویت برنامه های مجموعه حمل و نقل شهرداری تبریز باشد. به گزارش قلم پرس به نقل از معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، ایرج شهین باهر شهردار تبریز در جلسه بررسی حمل و نقل پاک، گفت: راه اندازی […]

بهینه سازی زیرساخت های اساسی و کارشناسی و آسیب شناسی جدی بحث دوچرخه باید در اولویت برنامه های مجموعه حمل و نقل شهرداری تبریز باشد.

به گزارش قلم پرس به نقل از معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، ایرج شهین باهر شهردار تبریز در جلسه بررسی حمل و نقل پاک، گفت: راه اندازی مسیرهای جدید دوچرخه و سیاست گذاری برای انسان محور کردن شهر تبریز و ترغیب شهروندان به استفاده از حمل و نقل عمومی باید بررسی و اجرا شود.

وی ضمن اشاره به نقش حیاتی مدیریت شهری در کاهش آلودگی هوا، عنوان کرد: فرهنگ سازی و بهینه سازی زیرساخت های اساسی و کارشناسی جدی آسیب شناسی بحث دوچرخه باید در اولویت برنامه های مجموعه حمل و نقل شهرداری تبریز باشد.

گفتنی است جلسه بررسی حمل و نقل پاک با حضور شهردار کلانشهر تبریز، نیکوخصلت عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز، یوسفی معاون حمل و نقل و ترافیک، اسحقی معاون عمران شهردار، قربانیان معاون خدمات شهری شهردار، آدی بیگ مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک و تنی چند از مدیران شهرداری در محل دفتر شهردار برگزار شد.