ضرورت بهره مندی مردم استان خراسان جنوبی از سرمایه گذاری شرکت‌های پر سود/ مسئولان متخلف تحت تعقیب قضایی قرار می‌گیرند
ضرورت بهره مندی مردم استان خراسان جنوبی از سرمایه گذاری شرکت‌های پر سود/ مسئولان متخلف تحت تعقیب قضایی قرار می‌گیرند

خبرگزاری میزان – مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان با دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان جنوبی دیدار و در خصوص آزاد سازی سهام عدالت گفتگو کرد.دراین دیدار مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان خراسان جنوبی، گزارشی از وضعیت تعداد اشخاص سهامدار عدالت در استان ارائه کرد و بیان داشت: برخی از […]

خبرگزاری میزان – مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان با دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان جنوبی دیدار و در خصوص آزاد سازی سهام عدالت گفتگو کرد.
دراین دیدار مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان خراسان جنوبی، گزارشی از وضعیت تعداد اشخاص سهامدار عدالت در استان ارائه کرد و بیان داشت: برخی از سهامداران روش‌های مستقیم و برخی دیگر روش غیر مستقیم مدیریت سهام خود را انتخاب کرده اند وتعدادی در سامانه سجام پذیرش شده و کد معاملاتی دریافت کردند.

عیسی جعفری گیو همچنین از تشکیل مجمع شرکت سرمایه گذاری استان مربوط به سهام عدالت در آینده نزدیک خبر داد.

در ادامه دادستان مرکز استان خراسان جنوبی گفت: با عنایت به تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر آزاد سازی سهام عدالت و تاکیدات معظم له در راستای مشارکت واقعی مردم در مالکیت و مدیریت شرکت‌های سرمایه گذاری، انتظار می‌رود، افرادی در هیئت مدیره این شرکت‌ها معرفی و انتخاب شوند که دلسوز باشند و در جهت حفظ حق و حقوق و سرمایه‌های سهامداران نهایت تلاش و کوشش را داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین نسائی زهان ادامه داد: خوشبختانه ارزش سهام عدالت در استان خراسان جنوبی نسبت به استان‌های همجوار خیلی بالاتر و بهتر است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان جنوبی تصریح کرد:با توجه به اینکه استان خراسان جنوبی از استان‌های کم برخوردار و محروم بوده امید مردم و سهامداران به حفظ و بهره مندی از سرمایه‌هایی مانند سهام عدالت است؛ لذا تمام مسئوولین استانی و به خصوص سازمان امور اقتصاد و دارایی باید تمام توان خود را بکار برده تا مردم استان از سرمایه گذاری شرکت‌های پر سود و پر بازده بهره‌مند شوند و حق هیچ سهامداری ضایع نگردد.

حجت الاسلام نسائی زهان از مردم و سهامداران خواست تا پس از تشکیل جلسه مجمع، هم مطالبه گری داشته باشند و پیگیر وضعیت سهام خود باشند و هم تخلفات احتمالی را گزارش نمایند.

وی خاطرنشان کرد: چنانچه مسئوولین در راستای وظایف خودشان کوتاهی نمایند به عنوان ترک فعل مورد تعقیب قضایی قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام/