به گزارش قلم پرس از تبریز، یونس فاتح امروز در جلسه‌ای که در محل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز برگزار شد، اظهار داشت: تصمیمات خوبی برای سگ‌های تبریز گرفته شده است و در آینده‌ای نزدیک خبرهای خوبی در این مورد به گوش شهروندان فهیم تبریزی خواهد رسید.  وی افزود: سگ‌های تبریز بلاصاحب نیستند و شهرداری […]

 به گزارش قلم پرس از تبریز، یونس فاتح امروز در جلسه‌ای که در محل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز برگزار شد، اظهار داشت: تصمیمات خوبی برای سگ‌های تبریز گرفته شده است و در آینده‌ای نزدیک خبرهای خوبی در این مورد به گوش شهروندان فهیم تبریزی خواهد رسید. 

وی افزود: سگ‌های تبریز بلاصاحب نیستند و شهرداری های مناطق و شهرداری کلانشهر تبریز به نوعی صاحبان معنوی این سگ‌ها هستند و چاره اندیشی در مورد نحوه زندگی آنها بر عهده شهرداری کلانشهر تبریز و مناطق دهگانه است.

فاتح گفت: تصمیمات خوبی در این جلسه برای بهداشت، تغذیه و نگهداری سگ‌های تبریز گرفته شده است که شهروندان فهیم تبریزی در آینده نه چندان دور از این تصمیمات باخبر شده و به حول و قوه الهی خوشحال خواهند شد.

لازم به ذکر است در این نشست که با حضور تشکل‌های مردم نهاد، دامپزشکان و مسئولان شهری برگزار شد تصمیماتی در مورد نحوه زندگی‌گیری، عقیم سازی، تغذیه و بهداشت سگ‌های تبریز گرفته شد که به این زودی خبر آن منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/