شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مظاهر اصلی دفاع از معارف انقلاب اسلامی است
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مظاهر اصلی دفاع از معارف انقلاب اسلامی است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و سایر نهادهای فرهنگی، از مظاهر اصلی دفاع از معارف انقلاب اسلامی هستند و در دولت ارزشی و انقلابی سیزدهم باید دغدغه کمتری نسبت به گذشته در رابطه با مسائل پشتیبانی داشته باشند. عابدین خرّم در دیدار رئیس و کارکنان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان به مناسبت […]


استاندار آذربایجان شرقی گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و سایر نهادهای فرهنگی، از مظاهر اصلی دفاع از معارف انقلاب اسلامی هستند و در دولت ارزشی و انقلابی سیزدهم باید دغدغه کمتری نسبت به گذشته در رابطه با مسائل پشتیبانی داشته باشند.

عابدین خرّم در دیدار رئیس و کارکنان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان به مناسبت سالروز تشکیل این نهاد انقلابی، افزود: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با ابتکار عمل خود برنامه‌های مختلفی را با حضور پرشور مردم  برگزار می‌کند که این حضور در تثبیت و راهبری انقلاب و مقابله با توطئه‌های فرهنگی و هجمه‌های روانی دشمنان فصل‌الخطاب قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: موقعیت‌شناسی و دشمن‌شناسی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی باعث شده دشمن به‌رغم فعالیت‌های رسانه‌ای وسیع و شدید علیه انقلاب و ارزش‌ها و مبانی آن، ناکام بماند.

خرّم گفت: این شورا نقش سازمان‌دهی، هماهنگی، جهت‌گیری و حرکت مجموعه دستگاه‌ها و نهادها را دارد و مردم نیز از برنامه‌های شورا به خوبی استقبال می‌کنند.

وی با بیان اینکه نقطه‌قوت نظام، حضور مردم در صحنه‌های مختلف است، ادامه داد: حضور مردم در برنامه‌های مختلف اعلام‌شده از سوی شورا تعیین‌کننده و تلفیق مبارک مسئولان و مردم است.

استاندار آذربایجان شرقی گفت: دولت سیزدهم دولت ارزش‌محور و ارزش‌مدار است و نگاه کلان رئیس جمهور این است که شعارهای انقلاب که توسط امام راحل و رهبر معظم انقلاب تعیین شده را احیا کند.

خرّم همچنین بر پشتیبانی دستگاه‌های اجرایی از برگزاری برنامه‌های فرهنگی و مناسبتی تاکید کرد و گفت: تمامی دستگاه‌ها باید ۳ درصد از اعتبارات خود را در راستای مسائل فرهنگی و مناسبتی هزینه کنند.