شهادت ۱۰ نفر از مرزبانان منطقه میرجاوه توسط تروریست ها / متجاوزان به پاکستان متواری شدند
شهادت ۱۰ نفر از مرزبانان منطقه میرجاوه توسط تروریست ها / متجاوزان به پاکستان متواری شدند

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان با تایید شهادت ده نفر از ماموران مرزبانی منطقه میرجاوه در اثر تیرانداری اعضای گروهک جیش الظلم گفت: نیروهای متخاصم پس از درگیری و به شهادت رساندن مرزبانان به عمق خاک پاکستان متواری شده اند. به گزارش قلم پرس به نقل از ایلنا، حجت‌الاسلام موحدی‌راد در تشریح این حادثه گفت:حدود […]

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان با تایید شهادت ده نفر از ماموران مرزبانی منطقه میرجاوه در اثر تیرانداری اعضای گروهک جیش الظلم گفت: نیروهای متخاصم پس از درگیری و به شهادت رساندن مرزبانان به عمق خاک پاکستان متواری شده اند.

به گزارش قلم پرس به نقل از ایلنا، حجت‌الاسلام موحدی‌راد در تشریح این حادثه گفت:حدود ساعت ٢٠ امشب در منطقه مرزی میرجاوه و بین میل ٩٩ و ١٠٠ یازده نفر از ماموران مرزبانی متشکل از سه نفر از ماموران کادری و هشت نفر از سربازان وظیفه به هنگام تعویض پست مورد حمله و کمین تروریست‌ها قرار گرفته و بر اثر تیراندازی با تیربار گرینف متاسفانه هشت نفر از آنان در دم به شهادت رسیده و دو نفر دیگر نیز پس از انتقال به بیمارستان به شهادت رسیده‌اند.

دادستان زاهدان با اعلام اینکه حال تنها مجروح این حادثه نیز وخیم گزارش شده افزود:نیروهای مرزبانی و سپاه پاسداران به همراه نیروهای امنیتی در حال بررسی حادثه و پیگیری آن هستند.

او با اعلام اینکه محل وقوع این جنایت،منطقه مرزی دارای پوشش جنگلی است گفت:متجاوزان گروهک جیش العدل پس از وقوع این جنایت در نقطه صفر مرزی با استفاده از پوشش منطقه بلافاصله به عمق خاک پاکستان متواری شده اند.