شناسایی پارک‌های مناسب کودکان برای گذران اوقات فراغت
شناسایی پارک‌های مناسب کودکان برای گذران اوقات فراغت

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری، گردشگری و بهبود فضای کسب و کار شورای اسلامی شهر تبریز گفت: مطالعاتی با محوریت اوقات فراغت در پارک‌های سطح شهر انجام خواهد گرفت تا از این طریق پارک‌های مناسب برای کودکان شناسایی شود.

به گزارش قلم پرس، حجت‌الاسلام سید کاظم زعفرانچیلر صبح امروز در نود و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به اینکه شورای ششم دغدغه مباحث حوزه کودکان را دارد، اظهار کرد: در همین راستا نشست تخصصی در خصوص شهر دوستدار کودک در سه حوزه شهرسازی، آموزش و ایمنی برگزار خواهد شد.

زعفرانچیلر گفت: همچنین در راستای ایمنی و امنیت کودکان و دانش آموزان از آموزش و پرورش درخواست شده است تا لیست مدارس ابتدایی را برای لحاظ کردن موارد ایمنی در پیرامون مدارس ارائه کند.

وی با اشاره به آغاز اقداماتی برای کودکان در فرهنگسراهای سطح شهر تصریح کرد: فاز جدیدی در فرهنگسرای الغدیر و محوطه این مجموعه به کودکان و نوجوانان اختصاص خواهد یافت.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز افزود: برنامه‌ای با محوریت بازی و آموزش کودکان طی هفته جاری در فرهنگسرای الغدیر برگزار خواهد شد که در این راستا تبدیل آمفی تئاترهای فرهنگسرا به سینما در حوزه سینمای کودک یکی از اقدامات پیش بینی شده است.

انتهای پیام/