شرایط و ضوابط جشنواره رسانه ای ابوذر آذربایجان شرقی/پذیرش آثار «دانشجویی و دانش آموزی»
شرایط و ضوابط جشنواره رسانه ای ابوذر آذربایجان شرقی/پذیرش آثار «دانشجویی و دانش آموزی»
بنا به اعلام دبیرخانه ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر آذربایجان شرقی علاقمندان می‌توانند برای شرکت در جشنواره رسانه‌ای ابوذر آثار تولیدی را که از اول فروردین ۱۴۰۱ تا ۱۵ دی ماه سال جاری منتشر شده، به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

به گزارش قلم پرس، بنا به اعلام دبیرخانه ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر آذربایجان شرقی علاقمندان می‌توانند برای شرکت در جشنواره رسانه‌ای ابوذر آثار تولیدی را که از اول فروردین ۱۴۰۱ تا ۱۵ دی ماه سال جاری منتشر شده، به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

۱. آثار تولیدی شرکت کنندگان حتما باید در یکی از رسانه های مکتوب، مجازی، دیداری یا شنیداری دارای مجوز و یا رسانه ملی منتشر شده باشد.

۲. ارسال اثر منتشر شده در رسانه های رسمی نباید به صورت بریده نشریه باشد بلکه باید صفحه کامل آن نشریه که اثر در آن منتشر شده است، ارسال شود.

۳. مطالب منتشر شده در رسانه های مکتوب جهت ارسال می بایست با فرمت jpg  بوده و یابه صورت zip شده فایل را در قسمت ارسال بارگزاری گردد.

۴. آثار رسیده به دبیرخانه از لحاظ مالکیت معنوی مورد بررسی قرار می گیرد.

۵. در رسانه های مجازی که آثار بی نام منتشر می شود، ذکر کد مطلب ضروری است.

۶. عکس ها به صورت اصل (اورجینال ) ارسال شود، به عبارتی با فتوشاپ یا ابزار دیگر به صورت اغراق آمیز دستکاری نشده باشد. عکس ها بافرمت jpg یا به صورت  zip در قسمت ارسال فایل عکس بارگزاری گردد.

۷. آثاری که به طور مشترک وگروهی تهیه شده باشند، در صورت راهیابی به مرحله نهایی، گروه تولید کننده به عنوان برنده اعلام خواهند شد.

۸. مستند، موشن گرافیک و آثار نمایشی با محوریت موضوعات جشنواره باید در پایگاه اطلاع رسانی، خبرگزاری ها،پایگاه خبری، مطبوعات، صدا وسیما و یا رسانه های مستقل استان منتشر شده باشد.

۹. آثار ارسالی باید در موضوعات اصلی جشنواره وطبق ریز موضوعات هر سر فصل به جشنواره ارسال شود.

۱۰. آثار ارسالی به جشنواره باید در بازه زمانی ۱۴۰۱/۰۱/۱ تا ۱۴۰۱/۱۰/۱۵منتشر شده باشد.

۱۱. «آثار دانشجویی و دانش آموزی» و «تولیدات فجازی» نیز در ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان داوری می‌شوند.

۱۲. هر فرد مجاز به ارسال حداکثر ۶ اثر درهر قالب جشنواره است.

۱۳. آثار باید یا از طریق سایت  https://survey.porsline.ir/s/Mezy7okDو یا بصورت حضوری به دبیرخانه جشنواره ارسال شود.

اصحاب محترم رسانه برای رفع سوالات و مشکلات خود در خصوص ارسال آثار می‌توانند از طریق شماره تلفن ۰۴۱۳۵۴۱۵۷۲۲ در تماس باشند.

آدرس دبیرخانه جشنواره: خیابان ارتش جنوبی، جنب نگهبانی اداره کل پست استان، طبقه اول سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی

 

 

انتهای پیام/