به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، منچستریونایتد با برتری ۲ بر یک برابر برایتون توانست اختلاف خود را با منچسترسیتی در صدر جدول رده بندی کاهش دهد و موقعیت خود را در رده دوم تثبیت کند.  اوله گنار سولسشایر بعد از این دیدار گفت: فکر می کنم خوب شروع کردیم ، اما […]

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، منچستریونایتد با برتری ۲ بر یک برابر برایتون توانست اختلاف خود را با منچسترسیتی در صدر جدول رده بندی کاهش دهد و موقعیت خود را در رده دوم تثبیت کند. 

اوله گنار سولسشایر بعد از این دیدار گفت: فکر می کنم خوب شروع کردیم ، اما بعد از گل برایتون دیگر نتوانستیم ریتم خود را پیدا کنیم و نیاز به وقفه داشتیم. در نیمه دوم موقعیت های خوبی ایجاد کردیم. گاهی اوقات پس از وقفه های بین المللی زمان می برد تا تیم دوباره آماده شود.برایتون خیلی خوب دفاع کرد. دفاع پنج نفره همیشه دشوار است ، اما در نهایت ما موفق شدیم.

او در ادامه گفت: دیدن بازی دوباره دنی ولبک و نشان دادن بهترین های او بسیار عالی و لذت بخش است. او می توانست در منچستر یونایتد دوران فوق العاده ای داشته باشد. خوشحالم که او موفق شد خودش را نشان دهد. 

دنی ولبک از سال ۲۰۰۱ در منچستر یونایتد بوده و پس از ۷ سال به تیم اصلی پیوست و در سال ۲۰۱۴ این تیم را ترک کرد و به آرسنال رفت. این بازیکن ۳۰ ساله در تمام دوران حرفه ای خود در تیم های پرستون ، ساندرلند و واتفورد نیز بازی کرده است و این فصل د ر تیم برایتون بازی می کند. 

انتهای پیام