استاندار آذربایجان شرقی گفت: راهیان نور عملیات فرهنگی ارزشی انقلاب اسلامی است که امروز نسل جدید باید با این گنجینه آشنا شوند. به گزارش قلم پرس،از تبریز، عابدین خرّم بعد از ظهر امروز در سفر به شهرستان خرمشهر و بازدید از اردوگاه شهید مهدی باکری و محل اسکان زائران شهدا و کاروان‌های راهیان نور، زنده نگه […]استاندار آذربایجان شرقی گفت: راهیان نور عملیات فرهنگی ارزشی انقلاب اسلامی است که امروز نسل جدید باید با این گنجینه آشنا شوند.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، عابدین خرّم بعد از ظهر امروز در سفر به شهرستان خرمشهر و بازدید از اردوگاه شهید مهدی باکری و محل اسکان زائران شهدا و کاروان‌های راهیان نور، زنده نگه داشتن مفاهیم دفاع مقدس را اصلی‌ترین رسالت راهیان نور دانست و اظهار کرد: برگزاری اردوهای راهیان نور برای آشنا کردن نسل جوان و نوجوان با فرهنگ ایثار و شهادت ضروری است.

وی افزود: این رویداد فرهنگی می‌تواند احیاکننده فرهنگ شهادت، مقاومت و به شکل کلی احیاگر گفتمان انقلاب اسلامی باشد.

استاندار آذربایجان شرقی اضافه کرد: راهیان نور عملیات فرهنگی ارزشی انقلاب اسلامی است که امروز نسل جدید باید با این گنجینه آشنا شوند.

خرّم در خصوص وضعیت اردوگاه شهید مهدی باکری خرمشهر نیز اظهار کرد: به لطف خدا این اردوگاه به لحاظ فیزیکی و امکانات رفاهی پیشرفت خوبی داشته و می‌تواند میزبان خوبی برای مشتاقان و زائران شهدا باشد.

در حاشیه این بازدید پنج اصله نهال خرما با حضور استاندار آذربایجان شرقی و فرمانده سپاه عاشورا به یاد سرداران شهید استان در محوطه اردوگاه شهید باکری کاشته شد.

پایان پیام/