سرپرست آب و فاضلاب شهرستان مرند منصوب شد
سرپرست آب و فاضلاب شهرستان مرند منصوب شد

سرپرست آب و فاضلاب شهرستان مرند منصوب شد طی مراسمی که با حضور قائم مقام شرکت و رئیس دفتر مدیرعامل برگزار شد، حیدر نجف زاده از سوی مهندس خانی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی به عنوان سرپرست آب و فاضلاب شهرستان مرند منصوب شد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب آذربایجان […]سرپرست آب و فاضلاب شهرستان مرند منصوب شد

طی مراسمی که با حضور قائم مقام شرکت و رئیس دفتر مدیرعامل برگزار شد، حیدر نجف زاده از سوی مهندس خانی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی به عنوان سرپرست آب و فاضلاب شهرستان مرند منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی؛ مراسمی که به همین منظور در محل اداره آب و فاضلاب شهرستان مرند برگزار شد از زحمات مهندس ابراهیم زاده قدردانی و مهندس حیدر نجف زاده به عنوان سرپرست آب و فاضلاب شهرستان مرند معرفی شد.
در این مراسم مهندس عظیم پور، قائم مقام شرکت با اشاره به اقدامات انجام شده در این شهرستان در راستای حل مشکلات مردمی، از در دست اقدام بودن برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت شرکت برای حل مشکلات کم آبی با حفر چاه های جدید در این شهرستان خبر داد.
 در پایان این مراسم سرپرست جدید آب و فاضلاب مرند به بیان برنامه ها و اهم اقدامات خود در این شهرستان پرداخته و خواستار مساعدت و پشتیبانی ستاد شرکت آب و فاضلاب برای حصول به اهداف مد نظر شد.