دنیزلی: در هر بازی برای کسب ۳ امتیاز می‌جنگیم/ فردا بازی عقلانی خواهیم داشت
دنیزلی: در هر بازی برای کسب ۳ امتیاز می‌جنگیم/ فردا بازی عقلانی خواهیم داشت

سرمربی تیم تراکتور تبریز گفت: به همه بازیکنان خودم اطمینان دارم و فردا مقابل پرسپولیس یک بازی عقلانی خواهیم داشت.

به گزارش قلم پرس، مصطفی دنیزلی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس، اظهار داشت: روز گذشته در نشست خبری، مسائل مختلفی را با جزئیات در میان گذاشتیم. اگر به سال‌های گذشته لیگ ایران دقت کنید در این بازی‌ها رقابت‌های پرفشاری انجام می‌شود. رقیب ما در سال‌های قبل قهرمانی های زیادی داشته است. در هفته دوم چنین بازی برای هر دو تیم سخت است. ما در هر بازی برای ۳ امتیاز می‌جنگیم. در هر صورت در آغاز لیگ چنین دیداری برای هر دو تیم سخت خواهد بود. چه پرسپولیس و چه تراکتور برای گرفتن سه امتیاز باید تلاش کنند.

وی ادامه داد: فردا دو تیم محبوب و قدرتمند لیگ برتر ایران به مصاف هم می‌روند. ما سعی خواهیم کرد هواداران‌مان وقتی به استادیوم می‌آیند به چیزی که در ذهن‌شان است، برسند. فردا به طور کامل با این تفکر بازی می‌کنیم و ان‌شاءالله چیزی را که در ذهن‌مان داریم، در زمین پیاده خواهیم کرد. فردا استقبال تماشاگران از بازی و تلاش بازیکنان نشان‌گر نتیجه بازی خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز در پاسخ به این پرسش که آیا می‌داند این بازی چقدر حساس است، گفت: بله، می‌دانیم این بازی حساسیت‌های خاص خودش را دارد. این دیداری است که تمام کشور تماشاگر آن هستند. البته این فقط مختص ایران نیست و برخی کانال‌ها از کشور ترکیه هم پیگیر پخش این بازی بودند.

دنیزلی در خصوص اینکه آیا ترکیب ۱۸ نفره تیمش مشخص شده است یا خیر، بیان کرد: برخی از بازیکنان در این بازی در خدمت ما نخواهند بود. نمی‌توانیم از اکبر ایمانی و مازولا استفاده کنیم. اواسط هفته هم دژاگه مصدومیتی داشت. به‌هرحال تا فردا منتظر خواهیم بود. تیم تراکتور با ۱۱ بازیکنی که وارد زمین می‌شود، هیچ کم و کسری ندارد.

وی در خصوص اینکه می تواند با تیم تراکتور همانند تیم های ترکیه ای به موفقیت برسد؟ بیان کرد: به‌هرحال خیلی وقت است که ما با تیم کار می‌کنیم و برخی بازیکنان دیر به جمع‌مان اضافه شدند. روز گذشته هم گفتم که نقل‌وانتقالات‌مان کمی دیرتر از آنچه که می‌خواستیم انجام شد. به‌هرحال فردا رقابتی در زمین انجام خواهد شد و من به تمام بازیکنانم اطمینان دارم. فردا یک بازی خوب و زیبا خواهیم داشت. از نظر روانی هم می‌دانیم که تیم پرسپولیس از نظر آمادگی و روانی تیم خوبی در سال‌های اخیر داشته است. به‌هرحال رقابت هر طور که می‌خواهد باشد، اما بدون تراکتور نخواهد بود.

سرمربی تیم تراکتور درباره فورچونه، مهاجم جدید تیمش یادآور شد: کوین بازیکن فرانسوی دیر به تبریز رسید و به دلیل زمان کم هنوز با تیم هماهنگ نشده است. کمک می‌کنیم که زودتر شرایط را بشناسد و خود را با تیم هماهنگ دهد. چند لحظه قبل یک نفر از من پرسید آیا لیست‌مان کامل شده است یا خیر، من باید بگویم لیست ما ۲۰ نفره است و فردا ۲۰ بازیکن در اختیار خواهیم داشت.

دنیزلی در مورد نقاط ضعف و قوت تیم پرسپولیس نیز تصریح کرد: به‌هرحال همه می‌دانند پرسپولیس تیم قدرتمندی است البته هر تیم نقاط ضعفی هم دارد و ما روی این نقاط تمرکز کردیم و شناخت کافی داریم.

وی در خصوص اینکه چه زمانی به شرایط آرمانی می رسند، گفت: فکر می‌کنم با تفکراتی که داریم، از هفته پنجم به بعد به شرایط آرمانی نزدیک می‌شویم.

سرمربی تیم تراکتور در خصوص ایکه که گفته می‌شود تراکتور توازن خوبی در خط دفاع و حمله ندارد، بیان کرد: بازیکنان ما جانشینان مختلفی دارند که می‌توانند در پُست های مختلف از آنها استفاده کرد. فوتبالیست نباید فکر کند که فقط می‌تواند در یک پست بازی کند. من تا به حال خیلی پست بازیکنانم را تعویض کرده‌ام. تا جایی که حتی خودشان هم فکر نمی‌کردند در پست جدید به این حد به موفقیت برسند. یکی از کارهای ما این است که از بازیکنان در چه پست و چه موقعیتی استفاده کنیم.