سارق خانه باغ‌های شهرستان تبریز دستگیر شد
سارق خانه باغ‌های شهرستان تبریز دستگیر شد

فرمانده انتظامی تبریز از دستگیری سارق حرفه‌ای خانه باغ‌های این شهرستان با اعتراف به ۱۰فقره سرقت خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، رمضان اللهوردیان صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: طی چند روز گذشته با اعلام گزارش‌هایی از چند مورد سرقت از باغ و خانه باغ‌ها در سطح شهرستان بررسی موضوع در […]فرمانده انتظامی تبریز از دستگیری سارق حرفه‌ای خانه باغ‌های این شهرستان با اعتراف به ۱۰فقره سرقت خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، رمضان اللهوردیان صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: طی چند روز گذشته با اعلام گزارش‌هایی از چند مورد سرقت از باغ و خانه باغ‌ها در سطح شهرستان بررسی موضوع در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی بیان داشت: با اتمام تحقیقات مقدماتی و تخصصی مأموران کلانتری ۲۸ قراملک سرانجام سارق  مورد نظر که از مجرمان ‌حرفه‌ای و سابقه‌دار بود شناسایی و در مخفیگاهش دستگیر شد.

فرمانده انتظامی تبریز خاطرنشان کرد: در بازجویی‌های فنی پلیس با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده سارق مذکور به ده فقره سرقت  از خانه باغ های شهرستان تبریز اعتراف کرد.

اللهوردیان با تاکید بر استفاده از وسایل ایمنی مناسب در حفاظت و حراست از اماکن عمومی و خصوصی از سوی شهروندان افزود: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شد.

پایان پیام/س