روز دقیق سفر رییس جمهور پس از استقرار اعضای نهاد مشخص خواهد شد
روز دقیق سفر رییس جمهور پس از استقرار اعضای نهاد مشخص خواهد شد

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به سفر قریب الوقوع رئیس‌جمهور در هفته آینده به آذربایجان شرقی گفت: روز دقیق سفر پس از حضور و استقرار اعضای پیشروی نهاد ریاست جمهوری مشخص خواهد شد. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری تسنیم رحیم شهرتی‌فر، با اشاره به سفر قریب الوقوع […]

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به سفر قریب الوقوع رئیس‌جمهور در هفته آینده به آذربایجان شرقی گفت: روز دقیق سفر پس از حضور و استقرار اعضای پیشروی نهاد ریاست جمهوری مشخص خواهد شد.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری تسنیم رحیم شهرتی‌فر، با اشاره به سفر قریب الوقوع رئیس‌جمهور در هفته آینده به آذربایجان شرقی اظهار داشت: روز دقیق سفر پس از حضور و استقرار اعضای پیشروی نهاد ریاست جمهوری مشخص خواهد شد که یکی از روزهای سه‌شنبه یا چهارشنبه هفته آینده است.

وی با بیان اینکه در این سفر دیدار عمومی مردم در یکی از ورزشگاه‌های تبریز برگزار خواهد شد افزود: جلسه شورای اداری و هم اندیشی با نخبگان از جمله دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای سفر ریاست جمهوری است.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی تصریح کرد: ساعت دقیق و مکان دقیق هیچکدام از برنامه‌ها قطعی نشده است و تا شنبه به حضور اعضای پیشروی نهاد ریاست‌جمهوری به صورت قطعی اعلام خواهد شد.

شهرتی‌فر مهم‌ترین برنامه رئیس‌جمهور را حضور در افتتاحیه رویداد گردشگری “تبریز ۲۰۱۸” عنوان کرد و گفت: در این برنامه تعدادی از وزرا و سفرای خارجی نیز حضور خواهند داشت.

وی افزود: این سفر به صورت دو روزه برنامه ریزی شده و افتتاح تعدادی از پروژه‌های عمرانی، صنعتی و اقتصادی هم در این سفر در برنامه گنجانده شده است.