به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، سایت رسمی فدراسیون جهانی تکواندو رنکینگ المپیکی تکواندوکاران در ماه آوریل را اعلام کرد. فدراسیون جهانی تکواندو با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم برگزاری رقابت‌ها، از ۲۰ مردادماه ۱۳۹۹(۱۰ آگوست ۲۰۲۰) اعلام کرد امتیازات رنکینگ از ژانویه تا دسامبر ۲۰۲۰ ثابت مانده و هیچ امتیازی از ورزشکاران کسر نمی‌‌شود […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، سایت رسمی فدراسیون جهانی تکواندو رنکینگ المپیکی تکواندوکاران در ماه آوریل را اعلام کرد.

فدراسیون جهانی تکواندو با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم برگزاری رقابت‌ها، از ۲۰ مردادماه ۱۳۹۹(۱۰ آگوست ۲۰۲۰) اعلام کرد امتیازات رنکینگ از ژانویه تا دسامبر ۲۰۲۰ ثابت مانده و هیچ امتیازی از ورزشکاران کسر نمی‌‌شود که حالا و با برگزاری رویدادهای بین‌المللی دارای امتیاز، احتساب امتیازات رنکینگ آغاز شده است.

در وزن ۶۸- کیلوگرم میرهاشم حسینی با ۲۹۶/۶۶ امتیاز در رده هفتم قرار دارد. وی پیش از این در رده ششم قرار داشت و به دلیل سرماخوردگی نتوانست در تورنمنت صوفیه مبارزه کنند.

امیرمحمد بخشی نیز که نشان طلا تورنمنت صوفیه را کسب کرد با چهار پله صعود و با ۱۵۵/۸۲ امتیاز رده هجدهم را به نام خود ثبت کرده است.

سعید رجبی تکواندوکار وزن ۸۰+ کیلوگرم با  137/65 امتیاز رده سی را در اختیار دارد.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷