رضا استاد رحیمی سرپرست دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی شد
رضا استاد رحیمی سرپرست دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی شد

طی حکمی از سوی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر، رضا استادرحیمی به سمت سرپرست دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی منصوب شد. اسکندر مومنی، دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور در حکمی رضا استادرحیمی را به عنوان سرپرست دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی منصوب کرد. در […]

طی حکمی از سوی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر، رضا استادرحیمی به سمت سرپرست دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی منصوب شد.
اسکندر مومنی، دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور در حکمی رضا استادرحیمی را به عنوان سرپرست دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی منصوب کرد.

در این حکم آمده است: به استناد مصوبه نود و یکمین جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر، نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان آذربایجان شرقی منصوب می‌شوید. توفیق شما را در راستای انجام این ماموریت خطیر و اجرای برنامه‌ها با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در ظل توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

استادرحیمی پیش از این به مدت ۶ سال مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان شرقی بود.