رسیدگی به گزارش‌های شهروندی در حوزه فضای سبز با بهره‌گیری از برنامه نرم‌افزاری ویژه
رسیدگی به گزارش‌های شهروندی در حوزه فضای سبز با بهره‌گیری از برنامه نرم‌افزاری ویژه

در راستای تقویت بخش نظارت عمومی و رسیدگی سریع به موارد اعلامی شهروندان، رسیدگی به گزارش‌های شهروندی سامانه ۱۳۷ در حوزه فضای سبز، با بهره گیری از برنامه نرم افزاری ویژه و در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می گیرد. به گزارش قلم پرس، در نشست مشترک مدیرعامل این سازمان و کارشناسان اداره کل بازرسی […]در راستای تقویت بخش نظارت عمومی و رسیدگی سریع به موارد اعلامی شهروندان، رسیدگی به گزارش‌های شهروندی سامانه ۱۳۷ در حوزه فضای سبز، با بهره گیری از برنامه نرم افزاری ویژه و در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می گیرد.

به گزارش قلم پرس، در نشست مشترک مدیرعامل این سازمان و کارشناسان اداره کل بازرسی شهرداری، اکبر امجدی با اعلام این خبر گفت: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز یکی از نهادهایی است که به صورت مستقیم با شهروندان در تماس است و اقدامات و برنامه های این سازمان در منظر نظر شهروندان گرامی قرار دارد و مسلماً در این شرایط، ارزیابی کمی و کیفی اقدامات نیز بر عهده این عزیزان است.
وی ادامه داد: از سوی دیگر، مانند هر نهاد دیگری امکان وجود مشکلات و کم و کاستی در عملکرد این حوزه مهم و حساس شهر وجود دارد و مسئولیت ما حل و رفع این مشکلات و نواقص است.  
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز تصریح کرد: بر این اساس، سازمان با همکاری اداره کل بازرسی شهرداری تبریز و استفاده از ظرفیت سامانه ۱۳۷ برنامه نرم افزاری نظارت همگانی را راه اندازی کرده است تا مشکلات شهروندان در اسرع وقت و توسط مسئولان مربوطه مشاهده و برطرف شود.  
امجدی در تشریح جزییات این برنامه نرم افزاری اظهار کرد: در مرحله اول موارد اعلامی شهروندان عزیز از طریق سامانه ۱۳۷ با استفاده از برنامه نرم افزاری که قابل نصب در گوشی موبایل است همزمان و به طور مستقیم از سوی مدیرعامل و قائم مقام سازمان، معاون فضای سبز، مسئولان سیما، منظر و فضای سبز و نیز ناظران عالی و مقیم مناطق دهگانه شهرداری و همچنین مسئول فضای سبز پایانه های مسافری تبریز و گلزار شهدای وادی رحمت و کارکنان اداره حفظ و گسترش سازمان به تعداد ۸۰ نفر قابل مشاهده، بررسی و حل و نیز اعلام سریع نتیجه خواهد بود.
وی با اشاره به تکمیل راه اندازی این شبکه مهم و ارزشمند یادآور شد: در مرحله بعدی که در دو ماه آتی انجام خواهد گرفت، همه گزارش‌های شهروندی در حوزه فضای سبز با راه اندازی و تکمیل سامانه جامع و روزانه بررسی صورت وضعیت های شرکت‌های فضای سبز که با همکاری سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری تبریز در حال انجام است، مستقیماً و بطور آنی و لحظه ای از سوی همه عوامل دخیل و مسئول در امور اجرایی حوزه فضای سبز قابل مشاهده و پیگیری و نیز ثبت روزانه در عملکرد شرکت‌ها خواهد بود.