خبرگزاری میزان – قوه قضاییه علی رغم اینکه مسئولیت مستقیمی در حوزه اقتصاد ندارد، در قالب ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی به حمایت حقوقی و قضایی از تولیدکنندگان و واحد‌های تولیدی می‌پردازد. این ستاد در استان‌های مختلف فعالیت دارد و برای تولیدکنندگان و واحد‌های تولیدی در هر استان حمایت‌های حقوقی ارائه می‌دهد. علاوه […]

خبرگزاری میزان – قوه قضاییه علی رغم اینکه مسئولیت مستقیمی در حوزه اقتصاد ندارد، در قالب ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی به حمایت حقوقی و قضایی از تولیدکنندگان و واحد‌های تولیدی می‌پردازد.

این ستاد در استان‌های مختلف فعالیت دارد و برای تولیدکنندگان و واحد‌های تولیدی در هر استان حمایت‌های حقوقی ارائه می‌دهد. علاوه بر آن مسئولان دستگاه قضایی در قالب بازدید از کارخانه‌ها و واحد‌های تولیدی از نزدیک با مهم‌ترین چالش‌های آن‌ها آشنا می‌شوند که این امر نیز نقش مهمی در حل این چالش‌ها دارد.

معدن زغالسنگ همکار راور، یکی از واحد‌های تولیدی است که سال گذشته توسط مسئولان قضایی استان کرمان مورد بازدید و مهم‌ترین چالش‌ها و مشکلات آن در روند تولید مورد بررسی قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:

مسئولان قضایی استان کرمان با حضور در عمق ۲۰۰ متری زمین به استماع مشکلات کارگران معدن زغالسنگ همکار راور پرداختند.

در جریان این بازدید، کارگران معدن زغالسنگ همکار راور خواستار تعیین تکلیف وضعیت استخدامی و کاری و مسائل بیمه‌ای خود بودند که مقرر شد مکشلات به صورت مکتوب به ستاد استانی اعلام شود تا از طریق انجام مکاتبات با لازم و همچنین مجمع نمایندگان استان کرمان مشکلات کارگران حل شود.

انتهای پیام/