رسانه‌های ضدایرانی خلاف رسالت خبری عمل می‌کنند/ آموزش جنگ خیابانی و ترور در رسانه‌ها خلاف حقوق بشر
رسانه‌های ضدایرانی خلاف رسالت خبری عمل می‌کنند/ آموزش جنگ خیابانی و ترور در رسانه‌ها خلاف حقوق بشر

رئیس فراکسیون نمایندگان شمال غرب کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: باید به جد شکایت ایران از رسانه‌های ضدایرانی را که بر خلاف رسالت رسانه‌ای جنگ خیابانی آموزش می‌دهند در مجامع بین المللی پیگیری کنیم.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، سیدمحمدرضا میرتاج الدینی، با اشاره به اینکه وزیر ارشاد پیگیر شکایت حقوقی از رسانه های ضد ایرانی در مجامع بین المللی است، اظهار کرد: برخی رسانه‌ها، رسالت اصلی خود را فراموش کرده اند و به پایگاه جنگ علیه ملت ایران، ترور، تخریب و براندازی تبدیل شده‌اند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رعایت موازین حقوق بشر یکی از شعارهای مجامع بین المللی بوده که لازم است برای تحقق آن اقداماتی برای برخورد با رسانه‌های ضد ایرانی که آموزش جنگ نظامی در خیابان، تخریب، ترور و خشونت را می دهند، صورت گیرد.

وی با تاکید براینکه باید شکایت ایران از رسانه های معاند جنگ طلب به جد پیگیری شود، گفت: تروریسم رسانه ای پدیده است که آمریکا ایجاد کرده و منحصر به ایران نیست و می تواند هر ملت مستقل و آزادی را تهدید کند، از آنجایی که استکبار جهانی نتوانسته از طریق جنگ نظامی، فرهنگی و اقتصادی به نتیجه برسد، جنگ رسانه ای و شناختی راه انداخته تا به هدف خود دست پیدا کنند.

عضو فراکسیون نیروهای انقلاب در مجلس اظهار داشت: غرب با تحریف وقایع و وارونه نشان دادن حوادث در ایران به دنبال اثرگذاری بر افکار عمومی جهان است، از سویی با ارائه آموزش های نظامی از رسالت خود دور شده که باید در مجامع بین المللی پیگیر رفتار نا درست و خارج از قوانین بین المللی رسانه های ضد ایرانی بود.

انتهای پیام/