خبرگزاری میزان – رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شیروان با همراهی تعدادی از مسئولین دستگاه‌های اجرایی ذیربط از پروژه ۸۴ واحدی مسکن مهر این شهرستان بازدید و از نزدیک در جریان مهمترین مشکلات مبتلابه قرار گرفت. میلانلوئی،رئیس دادگستری شهرستان شیروان با تأکید مضاعف بر ضرورت رفع موانع پیش رو و شروع فعالیت و […]

خبرگزاری میزان – رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شیروان با همراهی تعدادی از مسئولین دستگاه‌های اجرایی ذیربط از پروژه ۸۴ واحدی مسکن مهر این شهرستان بازدید و از نزدیک در جریان مهمترین مشکلات مبتلابه قرار گرفت.

میلانلوئی،رئیس دادگستری شهرستان شیروان با تأکید مضاعف بر ضرورت رفع موانع پیش رو و شروع فعالیت و تکمیل پروژه اظهار داشت: با توجه به اینکه اعضاء این پروژه اغلب از اقشار تحت حمایت بهزیستی و کمیته امداد هستند لذا نگاه سودجویانه در چنین موقعیت حاد اقتصادی و تورم بالا، بر خلاف موازین اخلاقی است و می‌بایست مسؤولین مربوطه با تغییر رویکرد و تکمیل پروژه، روند طولانی ساخت را به پایان برسانند.

در این بازدید هدایتی نیا، دادستان عمومی و انقلاب شیروان نیز با اشاره به دستورالعمل نحوه مقابله با ترک فعل مدیران و کارکنان، از روند اجرای این پروژه انتقاد کرد و مراحل انجام کار طی این فرایند را غیر قابل قبول توصیف و بیان کرد: متأسفانه این سهل انگاری‌ها و کم توجهی‌ها باعث هدر رفت بیت المال و سرمایه‌های مردمی می‌شود و امید کسانی را که با وجود تحمیل هزینه‌های هنگفت همچنان امیدوار هستند از بین می‌برد و موجبات بروز بی اعتمادی و نارضایتی‌ها را فراهم می‌سازد.

شایان ذکر است به گفته مدیر عامل شرکت سازنده، این پروژه شامل دوفاز ۸۴ واحدی می‌باشد که فاز اول آن تکمیل و تحویل شده و انتظار می‌رود با تلاش مسؤولین و اعضاء و رفع موانع موجود، فاز دوم نیز بزودی تکمیل گردد.

انتهای پیام/