دژاگه: همیشه سعی می‌کنم به تیمم کمک کنم / عکس تماشاگران را برای دوستانم ارسال کردم
دژاگه: همیشه سعی می‌کنم به تیمم کمک کنم / عکس تماشاگران را برای دوستانم ارسال کردم

بازیکن تراکتورسازی می‌گوید سطح بازی تیمش مقابل استقلال بالا بود. به گزارش قلم پرس، تراکتورسازی در هفته هجدهم لیگ برتر با یک گل استقلال را شکست داد. اشکان دژاگه، بازیکن تراکتورسازی پس از این دیدار اظهار کرد: بازی خوبی از سوی دو تیم بود و سطح بازی بالا بود. خدا را شکر توانستیم با کمک […]

بازیکن تراکتورسازی می‌گوید سطح بازی تیمش مقابل استقلال بالا بود.

به گزارش قلم پرس، تراکتورسازی در هفته هجدهم لیگ برتر با یک گل استقلال را شکست داد. اشکان دژاگه، بازیکن تراکتورسازی پس از این دیدار اظهار کرد: بازی خوبی از سوی دو تیم بود و سطح بازی بالا بود. خدا را شکر توانستیم با کمک دوباره هواداران سه امتیاز را بگیریم. بازیکنان در این دیدار جنگیدند و خدا را شکر بردیم.

او درباره گلی که به ثمر رساند گفت: من همیشه سعی می‌کنم به تیمم کمک کنم. تیم همیشه پشت من هست و مهم‌تر از این که گل زدم این بود که تک تک بازیکنان و هواداران یک دل بودیم و توانستیم بازی را ببریم.

بازیکن تراکتورسازی در پایان درباره جو ورزشگاه یادگار امام اظهار کرد: واقعا امروز جو ورزشگاه عالی بود. من خودم وقتی نزدیک ورزشگاه شدیم از تماشاگران عکس گرفتم و برای دوستانم فرستادم. دم هواداران گرم چون خیلی نیاز به آن‌ها مقابل تیم بزرگی مانند استقلال داشتیم.