دیگو مارادونا: حاضرم به صورت رایگان سر مربی‌گری تیم ملی آرژانتین شوم
دیگو مارادونا: حاضرم به صورت رایگان سر مربی‌گری تیم ملی آرژانتین شوم

دیگو مارادونا،‌ اسطوره فوتبال آرژانتین و شخصیت جنجالی و پرحاشیه فوتبال مدعی شد که حاضر است سر مربی‌گری تیم ملی کشورش را به طور رایگان بر عهده بگیرد. این در حالی است که خورخه سامپائولی، سرمربی کنونی آرژانتین، عملا برای رهبری این تیم تا سال ۲۰۲۲ میلادی قرارداد دارد. دیگو ماردونا که هشت سال پیش […]

دیگو مارادونا،‌ اسطوره فوتبال آرژانتین و شخصیت جنجالی و پرحاشیه فوتبال مدعی شد که حاضر است سر مربی‌گری تیم ملی کشورش را به طور رایگان بر عهده بگیرد.

این در حالی است که خورخه سامپائولی، سرمربی کنونی آرژانتین، عملا برای رهبری این تیم تا سال ۲۰۲۲ میلادی قرارداد دارد.

دیگو ماردونا که هشت سال پیش در جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی سرمربی آرژانتین بود پس از شکست ۴ بر صفر این تیم در برابر آلمان از این سمت کنار رفت و از آن پس تنها سرمربی دو تیم گمنام در امارات متحده عربی بوده است.

پس از باخت ۴ بر ۳ آرژانتین در برابر فرانسه وی به این پرسش که آیا مایل است یک بار دیگر بخت خود را برای مربی‌گری تیم ملی آرژانتین بیازماید چنین پاسخ داد:‌ «بله و این کار را به رایگان می‌کنم و هیچ چیز هم در قبالش نخواهم خواست.»

وی درباره حذف آرژانتین از جام جهانی روسیه گفت:‌ «مردم فکر می‌کنند من خوشحالم اما قلبم گرفته است. حالم واقعا از اینکه هرچه را با آن همه زحمت ساخته بودیم آسان نابود کردیم بد است.»

دیگو مارادونا با واکنش‌های عجیب و غریبش در جام جهانی روسیه خبرساز شده بود.