خبرگزاری میزان – علی دهقانی، رئیس کل دادگستری ایلام با ۶۳ نفر از مراجعین به دادگستری استان دیدار و ضمن گفت‌و‌گو و بررسی درخواست های آنان، حسب مورد دستورات مقتضی را صادر کرد. در حاشیه این دیدار دهقانی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات کلیه روزه داران در ماه مبارک رمضان به جایگاه ویژه ارتباط […]

خبرگزاری میزان – علی دهقانی، رئیس کل دادگستری ایلام با ۶۳ نفر از مراجعین به دادگستری استان دیدار و ضمن گفت‌و‌گو و بررسی درخواست های آنان، حسب مورد دستورات مقتضی را صادر کرد.

در حاشیه این دیدار دهقانی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات کلیه روزه داران در ماه مبارک رمضان به جایگاه ویژه ارتباط با مردم و تکریم ارباب رجوع در برنامه های کلان قوه قضاییه و سند تحول قضایی اشاره کرد و اظهار داشت: دیدار‌های مردمی مسئولان قضایی استان ایلام در راستای کرامت محوری، رسیدگی به تظلمات و شکایات مردم، حفظ حقوق شهروندی مراجعین و اعمال نظارت بر رسیدگی شایسته به امور قضایی شهروندان و خدمت رسانی مطلوب به آنان انجام می گیرد.

وی با بیان این که هدف اصلی در دستگاه قضایی دفاع از آزادی های مشروع، احیاء حقوق عامه، احقاق حق و اجرای عدالت است، گفت: مشکلات و محدودیت ها مانع خدمت رسانی مطلوب به مردم در دستگاه قضایی نمی شود و اجرای سریع و به موقع قوانین و صدور احکام قضایی متقن، زمینه ایجاد رضایت و اعتماد عمومی را در جامعه فراهم می‌نماید.

عالی ترین مقام قضایی استان ایلام خاطرنشان کرد: ارتباط مستقیم و بی‌واسطه با مردم سبب اطلاع و نظارت مسئولین از فرآیند انجام امور، اطلاع از نواقص و کاستی های موجود و تلاش در جهت رفع آن ها می شود و بر همین ‌اساس ملاقات‌های مردمی به صورت جدی در دستور کار مسئولین قضایی استان ایلام قرار دارد.

دیدارهای مردمی مسئولین قضایی استان ایلام مطابق برنامه و به صورت منظم برگزار می شود.

شهروندان گرامی می‌توانند جهت ملاقات با رئیس کل دادگستری استان ایلام و معاونین قضایی وی به وب سایت دادگستری استان ایلام به نشانی https://dadgostari-il.eadl.ir/ مراجعه و از طریق منو سامانه نوبت دهی اقدام به ثبت نام نمایند.

انتهای پیام/