دلایل عدم کشت چمن ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز
دلایل عدم کشت چمن ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز

مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی گفت: به دلیل بازی‌هایی آسیایی پیش روی تیم تراکتور، امکان کشت چمن ورزشگاه یادگار وجود ندارد. حیبب ستوده‌نژاد در گفت وگو با خبرنگاراناظهار داشت: درایران چمن رول وجود نداشته و چمن رول باید از خارج وارد شود که طبق قوانین جهاد کشاورزی چمن باید ۱۵ روز در […]مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی گفت: به دلیل بازی‌هایی آسیایی پیش روی تیم تراکتور، امکان کشت چمن ورزشگاه یادگار وجود ندارد.

حیبب ستوده‌نژاد در گفت وگو با خبرنگاراناظهار داشت: درایران چمن رول وجود نداشته و چمن رول باید از خارج وارد شود که طبق قوانین جهاد کشاورزی چمن باید ۱۵ روز در قزنطیه باشد تا در صورت آلوده بودن، آفت را وارد کشور نکند و عملا امکان نگهداری این چمن‌ها در کامیون های مخصوص در این مدت زمانی هم ممکن نیست.

وی گفت: پیمانکار داخلی برای کشت چمن به شکل کشت ۸ میلیارد هزینه برآورد و مدت زمان هم ۹ الی ۱۸ ماه برآورد شده که با توجه به بازی‌های تراکتور در لیگ قهرمانان آسیا ممکن نیست.

وی تصریح کرد: ورزشگاه بنیان دیزل مورد تایید کنفدراسیون فوتبال آسیا نبوده و تنها محل برگزاری بازی‌های آسیایی تراکتور ورزشگاه یادگار بوده و عملا این مانع از هر گونه تغییرات در چمن ورزشگاه می‌شود.

ستوده تصریح کرد: البته هفته گذشته یک دستگاه به قیمت ۱۵۵ میلیون تومان خریدار کردیم که تقویت کننده کیفیت ورزشگاه است و نهایت تلاش خود را می کنیم تا وضعیت چمن به شکل مطلوبی باشد.

وی افزود: هر موقع باشگاه تراکتور مدیریت کرد که در ورزشگاه دیگری به میدان رود ما حاضریم چمن ورزشگاه را عوض رده و هزینه آن که ۸ میلیارد تومان است توسط دکتر سجادی ازاعتبار سفر رئیس جمهور به آذربایجان شرقی تامین بوده و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷