دستگیری شرور قمه‌کش در تبریز با اقتدار پلیس
دستگیری شرور قمه‌کش در تبریز با اقتدار پلیس

جانشین انتظامی شهرستان تبریز از دستگیری فرد شروری که با قمه‌کشی و عربده‌کشی باعث تخریب چند خودرو ایجاد رعب و وحشت در یکی از مناطق تبریز شده بود خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، جعفر خطیبی امشب در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی اعلام خبری مبنی بر شرارت و قمه […]جانشین انتظامی شهرستان تبریز از دستگیری فرد شروری که با قمه‌کشی و عربده‌کشی باعث تخریب چند خودرو ایجاد رعب و وحشت در یکی از مناطق تبریز شده بود خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، جعفر خطیبی امشب در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی اعلام خبری مبنی بر شرارت و قمه کشی یکی از افراد شرور در یکی از مناطق تبریز و تخریب چندین خودرو، بلافاصله مأموران کلانتری ۱۲ به سرعت در محل حاضر شدند.

وی با اشاره به این که با تحقیقات پلیسی ماموران این پلیس موفق شدند هویت واقعی متهم و مخفیگاه او را در حوالی آخر عباسی شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی در عملیاتی غافلگیرانه متهم سابقه دار را با اقتدار و در کمترین زمان ممکن دستگیر کردند.

خطیبی از اهتمام پلیس و دستگاه قضایی برای برخورد قاطعانه با اشرار و ناامن کنندگان امنیت عمومی جامعه سخن گفت و افزود: شرور دستگیر شده برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضایی شد.

پایان پیام/