دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در تبریز
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در تبریز

فرمانده انتظامی تبریز از دستگیری دو سارق حرفه‌ای خانه باغ‌ها و ساختمان‌های نیمه کاره و خالی از سکنه خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، رمضان الهوردیان  در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت از خانه باغ های اطراف شهر، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران پلیس […]فرمانده انتظامی تبریز از دستگیری دو سارق حرفه‌ای خانه باغ‌ها و ساختمان‌های نیمه کاره و خالی از سکنه خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، رمضان الهوردیان  در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت از خانه باغ های اطراف شهر، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران پلیس کلانتری ۲۹ قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران با شیوه های پلیسی دو سارق را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی در مخفیگاه شان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز بیان داشت: در بازرسی از مخفیگاه متهم مقادیری اموال مسروقه کشف و متهم به ۵ فقره سرقت از خانه باغ ها اعتراف کرد.

الهوردیان با اشاره به اینکه متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند، از شهروندان خواست اماکن خصوصی به ویژه ساختمانهای نیمه کاره، خانه باغ و خودرو را بدون نگهبان رها نکرده و در حد امکان از تجهیزات بروز الکترونیکی و ضد سرقت استفاده و در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه موارد مشکوک را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند. 

انتهای پیام/