دریافت حقوق از شهرداری بدون حضور!
دریافت حقوق از شهرداری بدون حضور!

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اهر بر ضرورت نظم انضباط اداری در شهرداری تاکید کرد و گفت: متاسفانه افرادی در شهرداری هستند که با استفاده از وضعیت نامناسب شهرداری بدون حضور در این محل حقوق می‌گیرند . به گزارش قلم پرس،از اهر، علی فاضلی صبح امروز در جلسه معارفه شهردار اهر بر ضرورت نظم و انضباط […]دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اهر بر ضرورت نظم انضباط اداری در شهرداری تاکید کرد و گفت: متاسفانه افرادی در شهرداری هستند که با استفاده از وضعیت نامناسب شهرداری بدون حضور در این محل حقوق می‌گیرند .

به گزارش قلم پرس،از اهر، علی فاضلی صبح امروز در جلسه معارفه شهردار اهر بر ضرورت نظم و انضباط اداری در شهرداری تاکید کرد و اظهار کرد: متاسفانه افرادی در شهرداری هستند که  با استفاده از وضعیت نامناسب شهرداری بدون حضور در این محل حقوق می‌گیرند. 

وی بر ضرورت وحدت و همدلی در پیشبرد امور شهری و ارائه خدمت‌رسانی به شهر تاکید کرد و افزود: انتظار داریم شورای شهر با وحدت و ارائه طریق به شهردار جدید کمک کنند.

فاضلی گفت: متاسفانه  اعضای شورای شهر در انتخاب شهردار قبلی عملکرد قابل قبولی نداشتند و با عدم همکاری و تفویض اختیار و ایجاد اختلاف، زمینه استعفای شهردار قبلی را فراهم کردند.

 این مقام مسئول با تاکید بر سرلوحه قرار دادن وحدت، برای اعضای شورای شهر یادآور شد: محمدباقر خانی آخرین  شهرداری است که منتخب خود شوراست و اگر همکاری و همراهی لازم صورت نگیرد و خللی در امور شهری فراهم شود به عنوان مدعی العموم به جهت نارضایتی مردم از شورای شهر خواستار انحلال شورای شهرخواهم شد

وی بر ضرورت روان‌سازی امور اداری وشهری در جهت کاهش مراجعات مردمی و تسریع در خدمات رسانی تاکید کرد و افزود متاسفانه کم کاری و عدم حضور در محل کار در شهرداری محسوس بوده و این امر خلاف قانون محسوب می‌شود و با خاطیان برخورد قانونی خواهد شد

 وی در پایان اعلام کرد دستگاه قضایی در حوزه های مرتبط از جمله سد معبر، ساخت و سازهای غیرمجاز و رفع معارض و مواردی که در جهت رفاه حال شهروندان باشد در کنار شهرداری و شورای شهر خواهد بود.

انتهای پیام/۶۰۰۰۳