مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه گفت: به مناسبت هفته هنر انقلاب در نظر گرفته‌ایم تا از فضاهای موجود در ایستگاه‌های مترو تبریز استفاده کرده و این فضاها را در اختیار هنرمندان قرار دهیم. به گزارش قلم پرس، مصطفی مولوی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به وظایف اجتماعی این سازمان اظهار کرد: […]مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه گفت: به مناسبت هفته هنر انقلاب در نظر گرفته‌ایم تا از فضاهای موجود در ایستگاه‌های مترو تبریز استفاده کرده و این فضاها را در اختیار هنرمندان قرار دهیم.

به گزارش قلم پرس، مصطفی مولوی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به وظایف اجتماعی این سازمان اظهار کرد: شهید مرتضی آوینی به عنوان الگویی بی بدیل در عرصه هنر انقلاب اسلامی باید به نسل جدید شناسانده شود؛ از این رو ما نیز از این فرصت استفاده کردیم که در سالگرد وی آغازگر حلقه اتصال مردم و هنرمندان شهرمان در قطار شهری باشیم.
وی با اشاره به امکانات موجود در ایستگاه‌های قطار شهری تبریز گفت: در حال حاضر در ایستگاه‌های یک، دو، سه، چهار و هفت خط یک قطار شهری تبریز این امکان وجود دارد تا از فضاهای موجود استفاده کرده و این فضاها را تبدیل به فضاهای نمایشگاهی کنیم و در اختیار هنرمندان قرار دهیم.
رئیس سازمان قطار شهری تبریز و حومه ضمن اعلام حمایت از هنرمندان برای معرفی توانمندی هایشان گفت: هنرمندان برای کسب اطلاعات بیشتر با مراجعه و یا تماس با واحد روابط عمومی سازمان می‌توانند از این فرصت استفاده کنند.